Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Yaaa üzüldüm. Ünsilin derken matofin falan mı yoksa direk insülin iğnesi mi ? Karbonhidrat ve şekerli şeylere biraz dikkat edin ve sizin için bol su şart oldu. Normalde 2-2,5 lt içmeniz lazım eğer kilonuz varsa 4-5 litrelere kadar su içmeniz lazım.

Evet ilişkiden dolayı da enfeksiyon oluyor. Zaten en büyük sebebi. Mesela ben bekarken hiç enfeksiyon olmazdım evlendikten sonra kronikleşti 🤷🏼‍♀️
Galiba direkt iğneye başlayacak pazartesi günü ilk işim bir dahiliyeye gidip bir yol çizmek olacakmış 3 aylık bir şeker bir günde toparlanmaz açlık şeker takibi yaptırıp diyete başlamam gerekecekmiş Eğer ki açlık Şekerim bu şekilde yüksek çıkmaya devam ederse insülin başlanacakmış

Çok normal cnm bende hamileliğin başından beri bir tiksinme ,iğrenme mevcuttu bulantıya çevirdi son demler ama şu dikkatimi çekti diğer hamileliklerimde ekşi ile birlikte çok tatlı canım çekiyordu bu hamileliğimde hiç cnm çekmiyor merakımdan bir çikolata aldım yedim midem bulanmadı .ama severekte yemedim yalnız enerji vermedi değil kendime geldim bir kızım mı olacak acaba 🙏
Okuduğum kadarıyla çok tatlı yiyen kız olanda olmuş ☺️ sizin önceki hamileleimlerinizde nasildi

kızlar midem bulanıyo diye yemek yiyorum, açık herhalde ondan diye düşünüyorum ama yine de bulanıyor. yemiyorum bu sefer yine de bulanıyor şaşırdım napıcamı

Beni tek yatıstıran cızı vıc oldu sabah onu yersem öğleden sonra yemek yiyebiliyorum
maşallah yedikçe bulanma olmuyor mu peki yemek sırasında? bi de pkolu dediğiniz pcos oluyor değil mi? bende de vardı ama doğal yolla gebelik oldu o yüzden acaba ilerleyen süreçte bi şey olur mu diye korkuyorum binbir türlü yazınokudum internette pko varsa düşün olur vs vs. türkiyede doktor pco olduğunuz için herhangi ekstra bi şey söyledi mi? düşük olmaması içinn

rabbim yardımcımız olsun vucüdu komple değiştiren bir olay. çok acayip geliyo 🙏🥹
Gerçekten çok zor kaşıntı bır yandan bir yandan şeker cıkto Bor yandan kılo var diyet yapmam lazım bır yandan kan sulandırıcı,🥺🥺🥺🥺 oyy oy Allah'ım en ıyısını bılır saglıklıca alalım kucağımızada herşeye göğüs gererız bız anneler 🙏🥺🍓

maşallah yedikçe bulanma olmuyor mu peki yemek sırasında? bi de pkolu dediğiniz pcos oluyor değil mi? bende de vardı ama doğal yolla gebelik oldu o yüzden acaba ilerleyen süreçte bi şey olur mu diye korkuyorum binbir türlü yazınokudum internette pko varsa düşün olur vs vs. türkiyede doktor pco olduğunuz için herhangi ekstra bi şey söyledi mi? düşük olmaması içinn
Progestan kullanıyorum ama bunun pıko ile alakası yok canısı bel agrım var dıye verdı doktor önlem amaclı

Gerçekten çok zor kaşıntı bır yandan bir yandan şeker cıkto Bor yandan kılo var diyet yapmam lazım bır yandan kan sulandırıcı,🥺🥺🥺🥺 oyy oy Allah'ım en ıyısını bılır saglıklıca alalım kucağımızada herşeye göğüs gererız bız anneler 🙏🥺🍓
kan sulandırıcı herkesten duyuyorum bu sitede ben ne kan sulandırıcı ne bişey hiçbi şey kullanmıyorum gerçekten avrupa sağlığ sistemi çok kötü durumda

kan sulandırıcı herkesten duyuyorum bu sitede ben ne kan sulandırıcı ne bişey hiçbi şey kullanmıyorum gerçekten avrupa sağlığ sistemi çok kötü durumda
Canısı daha önce düşük yaptıgım ıcın oğlum da da kullandım bunda da hemen baslandı öğrenir ogrenmez doktor bel agrım var dedıgım icon de düşük onleyıcı basladı sen kaç haftalıksın

Canısı daha önce düşük yaptıgım ıcın oğlum da da kullandım bunda da hemen baslandı öğrenir ogrenmez doktor bel agrım var dedıgım icon de düşük onleyıcı basladı sen kaç haftalıksın
ben 7 haftadayım şimdi haftaya kontrolüm var eğer haftaya kan sulandırıcı gerek görseler geç mi olmuş olur acaba

ben 7 haftadayım şimdi haftaya kontrolüm var eğer haftaya kan sulandırıcı gerek görseler geç mi olmuş olur acaba
Yok canıso bu herkes yazıyor dıye herkez kullanmak zorunda degıl daha önce pıhtılaşma varmı bakılmıs veya dedıgım gıbı düşük gecmısı olması dahılınde gerek görürse baslıyor

kızlar midem bulanıyo diye yemek yiyorum, açık herhalde ondan diye düşünüyorum ama yine de bulanıyor. yemiyorum bu sefer yine de bulanıyor şaşırdım napıcamı
Yedikten sonra bulanmasida çok zor afedersiniz bide istifrar etmemm daha zorr😔 Allah kolaylık versin küçük küçük atıştırmalık şeyler yapın çubuk kreker beyaz leblebi vs

Yedikten sonra bulanmasida çok zor afedersiniz bide istifrar etmemm daha zorr😔 Allah kolaylık versin küçük küçük atıştırmalık şeyler yapın çubuk kreker beyaz leblebi vs
beyaz leblebi burda bulamadık kraker yiyorum o da çok tuzlu geliyor acayip acayip işler 🤣 şaşırdım kaldım

X