Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Bizde 2018 mayıs anneleri grubunda 7 arkadaşız 6 senedir bir günümüz konuşmadan geçmez bazısıyla görüşüyoruz şehir dışında olanlarla da imkan oldukça buluşuyoruz kardeş olduk resmen inşallah burda da oluruz öyle

Idrar yolu enfeksiyonu olan hanimlar ben de tetkikleri bugun yaptirdim yavas yavas sonuclar cikmaya basladi.Idrarda lokosit ve eritrosit cok yuksek cikmis idrar yolu enfeksiyonu oldugunu mu gosteriyor henuz tum sonuclar cikmadigi icin doktorla gorusmedim

Valla bende hamileyim ama havalara ucmuyorum hamile kalınca herşey çok güzel olacak diye düşünüyordum şimdi aklımda bir sürü soru işaretleri

Aclık sekerı takıp ettırılıp ınsulın başlanacak dedı böyle gıderse dedı
Yaaa üzüldüm. Ünsilin derken matofin falan mı yoksa direk insülin iğnesi mi ? Karbonhidrat ve şekerli şeylere biraz dikkat edin ve sizin için bol su şart oldu. Normalde 2-2,5 lt içmeniz lazım eğer kilonuz varsa 4-5 litrelere kadar su içmeniz lazım.
Bu enfeksiyon ilişki den dolayı da olabilir degilmi aklıma geldi şimdi
Evet ilişkiden dolayı da enfeksiyon oluyor. Zaten en büyük sebebi. Mesela ben bekarken hiç enfeksiyon olmazdım evlendikten sonra kronikleşti

İlk gebeliğim
Kocaeli
Sat:18 nisan
Tahmını Dt: 25 ocak
Kese görünümü:5+4
Kalp atışı duyulmadı
Erkek hissediyorum :)

Herkese sevgiler inşallah sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz :)

Ben 3 litreye içiyorum mataram var zaten elimin altında sürekli lavabodan çıkamıyorum akşamları su içmekten akıntım falan yok çok şükür enfeksiyon olmadı şu çok önemli bence

Bugün avakadoya migdem bulandı gibi farkettim
Çok normal cnm bende hamileliğin başından beri bir tiksinme ,iğrenme mevcuttu bulantıya çevirdi son demler ama şu dikkatimi çekti diğer hamileliklerimde ekşi ile birlikte çok tatlı canım çekiyordu bu hamileliğimde hiç cnm çekmiyor merakımdan bir çikolata aldım yedim midem bulanmadı .ama severekte yemedim yalnız enerji vermedi değil kendime geldim bir kızım mı olacak acaba

Aranıza ben de katılmak istiyorummm beni de ekler misiniz
İlk çocuk
Son regl: 23 Mart (ama geç döllenme)
Kese göründü bebek göründü kalp atışı için gideceğim
Merhaba geç döllenmede bebeği kaçıncı hafta gördünüz? Ben de geç döllenme oldum ve bebeği hala göremedik içim buruldu ya. Kesesi büyüyor kendi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…