Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Canım haziranın 13-14 ü gibi gitsen iyi olur sanki. Daha çok erken

Sizi de hamileliğin ruhsal iniş çıkışları zorluyor mu? Ben çok duygusalım, sebepsiz ağlıyorum. Bebek için çok endişe ediyorum. Bir an önce tabi ki zamanında ve sağlıkla doğsun istiyorum. Çok gergin hissediyorum. Başka bir şeyle ilgilenmek istesem de başaramıyorum. Normal miyim sizce?

Seni çok iyi anlıyorum. Ben de 15 gün boyunca tuvalet harici yerimden kalkmadım, kanama alanım vardı. Yeni yeni daha minik minik hareket ediyorum ama çok korkarak. Dün Eurovision'da artık Azerbaycan'la birbirimize 12 puan veremiyoruz diye bile ağladım
Müthiş bi gerginlik, bir an evvel sağlıkla doğsun ve normal/eski hayatıma döneyim istiyorum. Bir şeyler yapmak istesem de dikkatim hemen dağılıyor. Bebeğim için sağlam durmaya çalışıyorum ama. Allah yardımcımız olsun, yolumuz uzun ve zor ama sonu mis kokulu bebişlerimizle musmutlu olur inşallah

Herkese merhabalar Sat 28 Nisan, ortalama 4 haftalık hamileyim 10 gün sonra doktor kontrolüne gideceğim. Sat’a göre doğum 02.02.2025 gözüküyor ama Ocak sonu gelir diye düşünüyorum o sebeple Ocak annelerinde de olmak istedim

Geçen gün ilk defa dizi izlerken saçma sapan bir sahnede ağlama krizine girdim. Sonra buna ağlanır mı diye ağladım. Sonra ağlıyor oluşuma sinirlenip ona ağladım. Aralarda gülmeler falanda var eşim çok güldü o güldükçe hem ağladım hem güldüm kısacası oluyormuş yani bir daha olmadı ama duygusallık çok var endişe stres kaygı çok var yalnız değilsin

Dün metroda giderken “kizim olursa saclarina rengarenk tokalar takarim” diye dusunup agladim. Allahtan gunes gozlugum vardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…