Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Kızlar selam. Size bişey sormak istiyorum. 2. Gebelikte göbek erken çıkıyor diyorlar. Ben kızıma 3 aylık hamileyken fotoğraf paylaşmıştım göbeğim vardı minik. Şimdi bunda kaçıncı ayda çıkar 🙄

Ben kendim estetisyenim🥰 kendi doktorum ilk dogumlarimda ilk 3 aydan sonra yaptırabilirsiniz demişti. Ki kendi çalıştığım kliniğe gelen kadın doğumcu bir doktora lazer yapmışlığım var.5 aylik.hamileydi... lazer ışınları oyle kıl kökünü aşıp icerilere giren brsey değil😂 ama tabiki herke8sn kendi bakış açısı. Lazer hamilelikte cilt çok hassas olduğu için lekelenmlerle sonuçlanabilir dikkatli uygulanmazsa..ve son aylarda kasılmalar sebep olabilir can acisi sebebiyle .yani tek zararı bu olabilir diye düşünüyorum ve biliyorum.. ama tabiki doktorunuz ne derse onu yapın..😊
Yaa bu güzel bilgilendirme için teşekkür ederim 🥰

Aranıza ben de katılmak istiyorummm😍 beni de ekler misiniz
İlk çocuk
Son regl: 23 Mart (ama geç döllenme)
Kese göründü bebek göründü kalp atışı için gideceğim 🧚🏻‍♀️🌸🥰

Son düzenleme:
Simdi doktordan ciktim. Bugun sata gore 5+1 im..
Keseyi gördük, henuz çok kucuk 4 mm.
Beta konusunu sordum evet biraz düşük ama artık takip etmene gerek yok dedi.
Suan icin bir sorun yok yani dis gebelik vs degil ama kalp atışını gördüğümüzde saglikli bir gebelik diyebiliriz. Bukadar erken bir zamanda kalp atışının olmamasi cok normal, çok erken fark etmişsin dedi. Ayin 12sine randevum var. Bakalim insallah ozaman görürüm kalp atışını.

Merhaba
Tam adet günüm son 5 gündür erken gebelik testi silik çizgi çıkıyordu bugün test verdim 138. Bu arada ovülasyonda yumurtlama 3-4 gün geç oluyor.
Size asıl sorum şu kızlar
İLK DOKTOR KONTROLÜNE NE ZAMAN GİTMEK LAZIM? Yaşım 37 ve malum özel hastaneler pahalı da pahalı

Merhaba
Tam adet günüm son 5 gündür erken gebelik testi silik çizgi çıkıyordu bugün test verdim 138. Bu arada ovülasyonda yumurtlama 3-4 gün geç oluyor.
Size asıl sorum şu kızlar
İLK DOKTOR KONTROLÜNE NE ZAMAN GİTMEK LAZIM? Yaşım 37 ve malum özel hastaneler pahalı da pahalı
HAyirli olsun, 10 gun sonra keseni gore biliyorsunuz amma birazda bekleye bilirseniz 15 -20 gun sonea kalp atisinida duya bilirsiniz.

Suan icin bir sorun yok yani dis gebelik vs degil ama kalp atışını gördüğümüzde saglikli bir gebelik diyebiliriz. Bukadar erken bir zamanda kalp atışının olmamasi cok normal, çok erken fark etmişsin dedi. Ayin 12sine randevum var. Bakalim insallah ozaman görürüm kalp atışını.
amin insallah arkadasım. türkiye’de bu dağlık sistemine hayranım gercekten hamileleer hemen gidebiliyor burda beklemek zorundasın illa

Kalp atışını da göreceksin canım inşallah 🙏🏻 keseyi gördünüz en azından , gözün aydın 🧿
Tup bebek yapanlar dinleniyormusuz yoksa ayaktamisiniz işe gide biliyormusu?
Benim daha önceki hamileliğimde 21. Haftada kaybım var o yüzden eşimde bende çok korkuyoruz bu sefer tedaviye başlamadan önce işten ayrıldım ve transfer gününden beri yatıyorum.

X