Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Canım artışın gayet normal. Daha önce kötü bir olay yaşadığın için endişeleniyorsun ama lütfen endişelenme sanki ol. Doktora gidersen keseyi belkide bebeği görebilirsin. Bizler endişelendiğimizde kaygılandığımızda vücudumuz kortizon salgılıyor ve bu da bebeğe zararlı

İnşallah güzel düşünmeye çalışacağım yarın hastaneye gideceğim

Ben kendim estetisyenim kendi doktorum ilk dogumlarimda ilk 3 aydan sonra yaptırabilirsiniz demişti. Ki kendi çalıştığım kliniğe gelen kadın doğumcu bir doktora lazer yapmışlığım var.5 aylik.hamileydi... lazer ışınları oyle kıl kökünü aşıp icerilere giren brsey değil ama tabiki herke8sn kendi bakış açısı. Lazer hamilelikte cilt çok hassas olduğu için lekelenmlerle sonuçlanabilir dikkatli uygulanmazsa..ve son aylarda kasılmalar sebep olabilir can acisi sebebiyle .yani tek zararı bu olabilir diye düşünüyorum ve biliyorum.. ama tabiki doktorunuz ne derse onu yapın..

Ay en başından beri kafama takılıyor belki zamanla dolgunlaşır dedim hala aynı. Öyle olunca da insan herşey yolunda mı acaba diye düşünüyor ister istemez
Bi de ben tüp bebek tedavisindeyim bir sürü hap iğne hormon alıyorum, yine de ne büyüdü ne hassaslaştı.. hiç takma kafaya bence herkeste farklı belirtiler

Kızlar bende dünden beri çok halsizim, bir de dün midem bulandı ve ilk defa çıkardım. Öğlen yemeğini dışarda yemiştim (çiğköfte) o yaptı sanırım bayağı kötü oldum, eve gittim saat6'da yattım sabah 7'ye kadar

canm merhaba beni de ekler misin
sat 10 nisan
yaş 25
ilk çocuk
isviçre
15 ocak
kese ve kalp atışına haftaya beraber bakılıcak daha hiç gitmedim
cinsiyet tahminim yok

Ay bende de var o şu an çok erken ama belki bir umut duyarım diye arada şansımı deniyorum

Ya bazen oluyor öyle bende bugün aynı dediğin gibi oldum

Sanırım şu sağlık ocağında olanlardan hamileyken bir kez o şekil dinlemişlerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…