Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Fiyatlar çok fena ya. Ben İzmirde yaşıyorum burada hastaneler İstanbul kadar yüksek fiyat vermedi ama klinik doktorları çok fena. İstanbul fiyatı veriyorlar. Bide bu fiyatlara muayene tahlil falan ekleniyor. Ve biz ocakta doğuracağımız için baya zamlanacak da
Eskiden tahliller, tüm kontroller vs dahildi diye hatırlıyorum paketlere. Simdi öyle değil miymişş 🙄

Kızlar sizin de yüzünüz mayın tarlası gibi mi ☹ yeni ergenliğe girmiş gibiyim minik minik sivilce dolu yüzümde🙃
Garip bir sekilde benim cildim güzelleşiyor hamilelikte. Hatta biraz da ondan şüphelendim hemilemiyim diye. Anneme henuz söylemedim, cinsiyeti öğrendikten sonra söyleyeceğim. Dun goruntulu konuşuyorduk dedi cildin piril piril. Dedim bakim yapıyorum 😂

Garip bir sekilde benim cildim güzelleşiyor hamilelikte. Hatta biraz da ondan şüphelendim hemilemiyim diye. Anneme henuz söylemedim, cinsiyeti öğrendikten sonra söyleyeceğim. Dun goruntulu konuşuyorduk dedi cildin piril piril. Dedim bakim yapıyorum 😂
Çok şanslısın canım. Nazar değmesin maşallah 😇🤣

Ya benimfr bunda erken basladi ilkinde ocean kullanmistim haftaya gittiğimde sorcam unutmuşum

Bende ilkinde 7 haftadan sonra baslamisti 16 haftaya kadar kustum prilam içmeme ragmen😬

Yaa gözünüz aydin gecen gün oyun grubunda bi kadinda ilkini tüp bebek yaptirmiş ikinisj bebegimle yaşit o kendiliginden olmuş bende dondurulmuş embriyoyu transfer ettirmeyi dusunuyordum çok şaşirmistim dedi 😍
Bizde şaşkınız eşimle o kadar uğraştık ikizler için bu kendi kendine hiç beklemediğimiz bir anda oluverdi🥰

Fiyatlar çok fena ya. Ben İzmirde yaşıyorum burada hastaneler İstanbul kadar yüksek fiyat vermedi ama klinik doktorları çok fena. İstanbul fiyatı veriyorlar. Bide bu fiyatlara muayene tahlil falan ekleniyor. Ve biz ocakta doğuracağımız için baya zamlanacak da
Bende İzmir’de yaşıyorum tüp bebeğim İrenbe de doğumum egepolde olmuştu dün Karataş hastanesinden randevu aldım oraya gittim bakalım devlet hastanesinde de doğum yapabilirim özelde de fiyatlar ne hiç bilmiyorum

MERHABA KIZLAR 8 HAFTALIGIZ DAHA OZELE GITMEDİM DEVLETE GİDİYORUM . AMA SUANA KADAR KESEYE GORENE KADAR YANI BETA HCG BAKTILAR. BAŞKA TAHLIL YAPILMADI . COK SUKUR HERHANGI BI SORUNM YOK MIDE BULANTSISI KSUMAKTAN VE UYKU HALIMDEN :) SİZLERE YAPILAN TAHLILLER OLDUMU SALI GUNU GITTIM KALP ATISNI DUYDUK COK SUKUR AMA SADECE BANA PRİZİN (BULANTI) VE FOLBION (FOLIK ) İLACLARINI VERDİ . BAYRAMDAN SNRAYA CAGIRDI ARTIK .AMA AKLIMA TAKILDI TAHLIL FALAN YAPILMADI HC DIYE
Hayırlı olsun canım, bana yeni tahlil listesi verdi doktorum gebelik başlangıcında yapılması gereken rutin testler, işte idrar tahlili, tam kan hemogram, glukoz vs. Özele gidiyorum ama doktorum sağlık ocağında verebilirsin dedi. Birde folbion u ilk kontrolde devlet hastanesi yazdı fakat özeldeki gittiğim doktor folik asit seviyesi yüksek bir ilaç olduğunu, iki günde bir içmem gerektiğini söyledi. Sizde isterseniz araştırma yapıp o şekilde kullanın

Bende eczaneden geldim simdi ocean extra mag, ocean d3k2 verdi doktor onları aldım
ben dr baska önerse bile ocean olur mu diye soruyorum komşum eczaci en iyi marka o diyor
Ne güzel bende lazere gitmiştim ama baya oldu 3 sene falan sonra hileye başladim da agdaya gitsem bı zararı olur mu acaba
ilk gebeligimde lazerli yerlerin az tüylendi yine olmaz insallah 😬
Eskiden tahliller, tüm kontroller vs dahildi diye hatırlıyorum paketlere. Simdi öyle değil miymişş 🙄
benimki dahil herşey

Kesinlikle öyle. Ben de şok içindeyim hala. Doktorum o hastanede olduğu için mecburum 😞 Allah hepimize kolaylık versin gerçekten

Kızlar merhaba ilk gebeliğim yeni üyeyim direkt yaziyim dedim sole bi şey sormak istiyorum yurtdışında olan var mı benim gibi(isviçre) doktorlar burda 8. ve 10. hafta arasında kontrole kabul ediyorlar ondan önce gidemiyorsun şu an 7. haftadayım haftaya kontrolüm var inşallah ama benim belirtiler sanki azaldı gibi sizde de bu durumda mısınız? teşekküre ederim hepimiz evladımızı kucağımıza alalım sağ salim umarim

Kızlar merhaba ilk gebeliğim yeni üyeyim direkt yaziyim dedim sole bi şey sormak istiyorum yurtdışında olan var mı benim gibi(isviçre) doktorlar burda 8. ve 10. hafta arasında kontrole kabul ediyorlar ondan önce gidemiyorsun şu an 7. haftadayım haftaya kontrolüm var inşallah ama benim belirtiler sanki azaldı gibi sizde de bu durumda mısınız? teşekküre ederim hepimiz evladımızı kucağımıza alalım sağ salim umarim
Merhaba,
Belirtiler sürekli devam etmiyor. Benim bir gün ciddi belirtilerim varsa ertesi gün hiç olmuyor. Giderek artan ya da azalan bir şey değil, inişli çıkışlı bir süreç belirti olayı. O yüzden gerilmeyin. Benim düşük riskim var doktor ağrın olmazsa ya da kanaman olmazsa diğer şeylerden şüphe etme demişti. Belirtisizlik de sizi germesin. Sağlıkla gelsin bebeklerimiz 😊

Merhaba,
Belirtiler sürekli devam etmiyor. Benim bir gün ciddi belirtilerim varsa ertesi gün hiç olmuyor. Giderek artan ya da azalan bir şey değil, inişli çıkışlı bir süreç belirti olayı. O yüzden gerilmeyin. Benim düşük riskim var doktor ağrın olmazsa ya da kanaman olmazsa diğer şeylerden şüphe etme demişti. Belirtisizlik de sizi germesin. Sağlıkla gelsin bebeklerimiz 😊
amin.. bi de ben burda yardım ediver kimsem yok ev işimi filan yapıyorum kayınvalidemle yaşıyorum henüz hamileliği söylemedim randevudan sonra söyliyeyim dedik o yüzden evde yine de günlük rutin işleri yapıyorum inşallah bi zararı yoktur yatıp dinleniyorum da gün içinde ama yine de endişeleniyorum ağır mı kaldırdım çok mu ayakta kaldım acaba diye

amin.. bi de ben burda yardım ediver kimsem yok ev işimi filan yapıyorum kayınvalidemle yaşıyorum henüz hamileliği söylemedim randevudan sonra söyliyeyim dedik o yüzden evde yine de günlük rutin işleri yapıyorum inşallah bi zararı yoktur yatıp dinleniyorum da gün içinde ama yine de endişeleniyorum ağır mı kaldırdım çok mu ayakta kaldım acaba diye
Doktor bana bebekler ahtapot gibidir. Sana tutunmak isterlerse sımsıkı tutunurlar. O yüzden moralini yüksek tut. Düşecekse onu kimse tutamaz. Ama seninle kalacaksa bazen kürtaj yaptığımızda bile çekemiyoruz, içeride parça kalan haller bile var dedi. Moralinizi yüksek tutun, elinizden geldiğince dikkat edin, inşallah bir şey olmaz.

Doktor bana bebekler ahtapot gibidir. Sana tutunmak isterlerse sımsıkı tutunurlar. O yüzden moralini yüksek tut. Düşecekse onu kimse tutamaz. Ama seninle kalacaksa bazen kürtaj yaptığımızda bile çekemiyoruz, içeride parça kalan haller bile var dedi. Moralinizi yüksek tutun, elinizden geldiğince dikkat edin, inşallah bir şey olmaz.
içimi rahatlattınız Allah razı olsun 🥰 inşallah. siz tüp bebek mi? riskli vs yazmışsınız o yüzden soruyorum özel oluyor ama

X