Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
MERHABA KIZLAR 8 HAFTALIGIZ DAHA OZELE GITMEDİM DEVLETE GİDİYORUM . AMA SUANA KADAR KESEYE GORENE KADAR YANI BETA HCG BAKTILAR. BAŞKA TAHLIL YAPILMADI . COK SUKUR HERHANGI BI SORUNM YOK MIDE BULANTSISI KSUMAKTAN VE UYKU HALIMDEN :) SİZLERE YAPILAN TAHLILLER OLDUMU SALI GUNU GITTIM KALP ATISNI DUYDUK COK SUKUR AMA SADECE BANA PRİZİN (BULANTI) VE FOLBION (FOLIK ) İLACLARINI VERDİ . BAYRAMDAN SNRAYA CAGIRDI ARTIK .AMA AKLIMA TAKILDI TAHLIL FALAN YAPILMADI HC DIYE

MERHABA KIZLAR 8 HAFTALIGIZ DAHA OZELE GITMEDİM DEVLETE GİDİYORUM . AMA SUANA KADAR KESEYE GORENE KADAR YANI BETA HCG BAKTILAR. BAŞKA TAHLIL YAPILMADI . COK SUKUR HERHANGI BI SORUNM YOK MIDE BULANTSISI KSUMAKTAN VE UYKU HALIMDEN :) SİZLERE YAPILAN TAHLILLER OLDUMU SALI GUNU GITTIM KALP ATISNI DUYDUK COK SUKUR AMA SADECE BANA PRİZİN (BULANTI) VE FOLBION (FOLIK ) İLACLARINI VERDİ . BAYRAMDAN SNRAYA CAGIRDI ARTIK .AMA AKLIMA TAKILDI TAHLIL FALAN YAPILMADI HC DIYE

Ben ilk gittiğimde 5 tüp kan ve idrar aldılar devlette kızamık tiroit vs herşeye bakıldı idrar tahlili yapıldı çok şükür bişey çıkmadı sağlık ocağında kaydınızı yaptırın

Yalnız değilmişim çok şükür hap dokunuyor sanmıştım evet özellikle alnım minik minik doluuuuu acaba ne kullanabiliriz geçmesi için
Ben akışına bıraktım birşey bulursanız banada soylermisiniz belki faydası olur hormonlar daha çok çıkar belkide

Bende eczaneden geldim simdi ocean extra mag, ocean d3k2 verdi doktor onları aldım

Ben 1.5 senedir lazere gidiyorum canım ama şimdi ne yaparım bilmiyorum baya azaldı yok denecek kadar ama şimdi doktora danışıp devam edicem umarım onay verir
Malesef ki canım gidemiyorsun önermiyorlar kendi doktorum hariç başkalarına da sordum gittiğim yerede sordum yok dediler doğum sonrasına kaldı

Bende aynı duurumdayim

7+6y8m prillam kullanmaya başladım bu gebelikte debulanti halsizlik uyku hali mahvetti bu hafta beni.. iki çocuk var evde bi de .. sizler nasılsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…