Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    150

Eklentiler

• IMG_8739.jpeg
    IMG_8739.jpeg
    139,5 KB · Görüntüleme: 42
Hayır değil Amerikan ve Acıbadem’i tahmin bile edemiyorum 🙈
Fiyatlar çok fena ya. Ben İzmirde yaşıyorum burada hastaneler İstanbul kadar yüksek fiyat vermedi ama klinik doktorları çok fena. İstanbul fiyatı veriyorlar. Bide bu fiyatlara muayene tahlil falan ekleniyor. Ve biz ocakta doğuracağımız için baya zamlanacak da

Kızlar sanırım ben düşük yaptım bugün kanmam oldu şehir hastanesi yakındı gittim ultrasonda kalp atışını gördük vajinal baktı eve geldim kanamam dahada çoğaldı düşük tehlikemin devam ettiğini söyledi evde 1 saat karın ağrısı bel ağrım oldu daha sonra tuvalette büyük parçalar şeklinde pıhtı geldi😭 çok üzgünüm
Canım nasılsın nasıl oldun çok geçmiş olsun iyi misin kanama devam ediyormu naptin😔

Kızlar sizin de yüzünüz mayın tarlası gibi mi ☹ yeni ergenliğe girmiş gibiyim minik minik sivilce dolu yüzümde🙃

Kızlar sizin de yüzünüz mayın tarlası gibi mi ☹ yeni ergenliğe girmiş gibiyim minik minik sivilce dolu yüzümde🙃
Evet malesef ya sinir oluyorum
Çok yazmışsın kızlar sağolun tek tek dönemiyorum .. doktoruum parça kalmasın diye muayene edecek randevum var ona gideceğim rabbim sizin evlatlarınızı korusun inşallah🙏🏽🙏🏽🙏🏽
Canim düşük kesinmiymiş çok geçmiş olsun😪🙏

X