2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Tiroid ilacı bende kullanıyorum ancak benim kullandığım ilaç bebeğe geçtiği için içime sinmiyordu en son profa gittiğimde detaylı için içmesen çok çok iyi olur direkt bebeğe geçiyor dedi tehlikeli haftaları da geçtiğim için bıraktım öbür ay tekrar bir endokrine gidicem bakalım ne durumdayız.
Demir ve d vitamini önemli. D vitamini etkilemiyor beni tek damlalı bişey aldım tadı da zeytinyağı mide bulandırmıyor

Yok yaa ben de uğraşamam valla
canımsın yaaaa valla zaten7. haftadan beri şekere dikkat ediyoruım. serklajdan sonra cıktı oncesınde sıkıntı yoktu. biri gelir de bana çok kilo almışşın bılıyorsun dı mı gibi bir şey derse yeminle ınsan demem çok ağır konuşur ve canını yakarım

kuzum beyaz leblebi bulantıyı kesiyor. doktoruna sorup tuketebılırsın istersen faydasını görursün canım.

kuzum beyaz leblebi bulantıyı kesiyor. doktoruna sorup tuketebılırsın istersen faydasını görursün canım.
Dr a ona sorana kadar neler yiyorum acaba
(Aylardir bi filtre kahve icmiyodum, simdi yaptim onu iciyorum) kac gundur kokusu burnumdaydi
Hamileligin basindan beri en cok sevdigim olan su kahveden midem bulanmisti
Gecmis kahveye bulantim demek
Makinanin yanindan gecerken bile burnumu tutuyodum
Yerim , severimde beyaz leblebiyi
Demir ilaci yapiyor onu icmedigimde rahatim
Acaba baska birine geçsem rahatlatir mi dedim

Adre canisi senin sekerin yuksek mi cikti
Ben mi kaçırdım

Derler canım, 17 kilo ile doğum yapmıştım bana demişlerdi, o zaman tecrübesizlik işte mal mal bakmıştım. Lafını esirgeme, kendilerinde had görüyorlar sonra. Herkes hayatta nelerle uğraşıyor, kimse kimsenin nelerle mücadele ettiğini bilmiyor ve kendi acılarını başkalarına laf söyleyerek bastırmaya çalışıyor.

Ne kullaniyordun kuzu sen tirot icin
D vitamini bisi yapmiyor evet
Offf demir ilaci

Mecbur gibi hissettirmeseler hayatta icmem su vitaminleri. Zaten hassas bağırsak hastasiyim. En ufak sey mahvediyor beni

Kızlar dün konuşmuştuk bugün indirime girmiş. 917 tl ye geliyor ben bir de bundan sipariş ettim. 1 tane de ekstra 100 ml losyon daha aldim

Eklentiler

• Screenshot_20240322_123405_Hepsiburada.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 43
aynen öyle valla kızımda duymustum bunları şimdi var ya o gun nıyeyse susup dedmedıklerımı de dıyecem bırı bırv sey desin dıye beklıyorum

bunun ıccınde magnezyum ve potasyum var o mıneraller kesıyor bulantıyı belkı demırın etkısını notrluyorlar bılemıycem onu kahve dedın ıceyım barı ben haftada 2 3 ıcıyorum.

Ben 2 gündür çook dikkat ediyorum resmen doymadan kalkiyorum sofradan. 1.5 kilo verdim şaka gibi

Ben 2 gündür çook dikkat ediyorum resmen doymadan kalkiyorum sofradan. 1.5 kilo verdim şaka gibi
Aa süper valla ben dedim diyete başlim grip oldum 2 gündür kötüydüm yarın spora gidicem biraz koşu bandında yürüym hafif tempoda bi kaç egzersiz yoksa şişicem iyice toparlim ya bütün iş yerinde otur iyi gelir

Ben de aynı ilacı içiyorum canım ama öyle bir etkisini görmedim. Sadece tadı kötü geliyordu. Onun da öncesinde ağzıma bir iki tane kavrulmuş fındık atıyorum sonra ilacı yutup üzerine portakala yiyorum. İlaç bile neye uğradığına şaşırıyordur

Oyyy maşallah canım880 Gr deneme çok sevindim bana dün 26+1 de 900 Gr.diyince şekerde çıktı çok üzüldüm çok geldi kilosu birden bana ama normal de 25 +2
Yok yok canım hiç kafana takma onu. Bu değerler hem kesin değil yani +-100 gr oynar falan dedi hem de artık bu haftalardan sonra boyu yavaş uzayıp ağırlığı artacak inşaallah

Ne yaptiysam fayda etmedi
Cikarmiyorumd midem agzimd geziyorum
Uyurken bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…