2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Canım bu kadar değil ama idrara çok sıkışık gidersem benimde çok yavaş çıkıyor ve ağrı oluyor ama çok fazla değil ama sen çok daha fazla sıkıştıysan ondan olabilir

Kızlar bebisin hareketini hissedemiyorum diye üzülüyordum. İlk günlerde hafif oldu. Şimdi gece sabah hiç durmuyor masallah bıdık ya sürekli hareketli. Sizlerde de hep böyle mi
Göbek deliğimden dışarı çıkmaya çalışıyor. Ayağa kalkıp altlara doğru tepindiğini falan düşünüyorum bazen
Neredeyse 8 haftadır falan hissediyorum ben

Böbrek sorununa ben de dahil oldum hanımlar. Dün gece doğuruyorum sandım kasılma, sancı, böbrek ağrısı öldüm dirildim. Ve bugün Dr gittim sonuç böbrek genişlemesi dayanabildiğin kadar dayan yoksa stent takılacak diyor. Bir ürologa giderim bu hafta diye düşünüyorum
Bir iki arkadaşta daha vardı galiba ama çok geride kalmış mesajlar

Çok geçmiş olsun ya cnm

Kızlar benim bir burnumda sikince hafif kan geliyor sizde böyle olan var mı
Canım ben hamileliğimin başından beri burun kanaması yaşıyorum. Zaten normalde de kuru havada falan kanamaya musaitti. Doktor gebelikle birlikte damarların inceldigini burun içinin hassaslastigini söyledi. Geçen gün çok kanadı ama hep aynı değil

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin

Canım bu kadar değil ama idrara çok sıkışık gidersem benimde çok yavaş çıkıyor ve ağrı oluyor ama çok fazla değil ama sen çok daha fazla sıkıştıysan ondan olabilir
Bence de tetikleyen bu oldu şimdi daha rahatım çok şükür , gece alarm kurup kalkıcam wv ye gitmek için bi daha yaşamak istemiyorum bu durumu

Geçmiş olsun hamileleikte demek ki böbrek sorunları tavan yapıyor o yüzden bol su için diyorlar galiba , ben 2 litreyi çok zor görüyorum 1.5 içene kadar gece oluyo zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…