2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Evet bende öyle düşünüyorum gecemiz gündüzümüz bir oldu bebiş gelmeden alışıyoruz galiba Su içmek çok zorluyor beni elimden geldiğince içmeye çalışıyorum yinede ama

Valla canım oruç konusu kişiden kişiye değişiyor. Ben başından beri tutuyorum hamd olsun bir zorluk yaşamadım. Yediğime içtiğime dikkat ediyorum suyumu mutlaka fazla fazla içiyorum. Bebeğin hareketleri de maşaallah yerinde. Cuma günü kontrolüm var. Bebeğin gelişiminde bir sıkıntı yoksa bu şekilde devam edebilirim ben biiznillah. Böyle bir durumda benim tutmam kolay ama sorun yaşayan şekeri tansiyonu olan bir hamileye kimse oruç tut diyemez zaten. Allah o izni vermiş bize.
Nefes almada zorluğa gelince ben üç aylıkken başladım o zorlanmaya. Evim üçüncü katta. Normalde tek seferde çıkardım kaç aydır üç kere dinlenerek çıkıyorum. Artık hem ciğerlere baskı, hem damarların genişlemesine bağlı burun tıkanıklığı iyice nefes almayı zorlaştırıyor ama kendini iyi hissetmiyorsan doktoruna bir görün istersen. İçin rahat etsin

Bende diyorum Hafsa nerde. Kuzucum çok geçmiş olsun hiç aklına erken doğumu getirme sağlıkla ilerler Allah’ın izniyle tedbirle devam

Çok geçmiş olsun umarım bir an evvel düzelir her şey.

Çok çok geçmiş olsun canım Allahin izniyle çok daha iyi olacaksın

Kızlar iyi akşamlar herkese, 2 hafta önce detaylı ultrason vardı güzel çıktı çok şükür. Ptesi günü kontrol vardı doktor bebeğin karın çevresinin haftasına göre biraz geride kaldığını söyledi böyle bişey yaşayan var mı yada nasıl düzelir ne yapabilirim yardımcı olun lütfen

Pendik medical parka gidiyorum bende evime çok yakın ve sağlık sigortamız %100 larşıladığı için.bi kaç doktor denemiştim memnun kalmadım baştan savma bian önce gönderme çabası içindeydiler.sonunda buldum doktorumu kibar güleryüzlü bi beyfendi uzun uzun bakıyor ultrason da detaylıca anlatıyor ben çok memnun kaldım bu açıdan.

Kızlar mide yanmasına iyi gelen bir şey keşfettim bugün Midem yine kavrulurken avm de geziyorduk. Bi dondurma yesem acaba bu yangini gecirir mi diye dusundum. Sade dondurma acayip iyi geldi.Heralde çikolatalı filan olsa yine mideyi yakar. Bir gün deneyin belki sizde de ise yarar kızlar. Ama tabi her zaman tuketmek sıkıntılı olabilir.
Sonrasında eve gelince şeker kontrolu yaptim 98 çıktı tokluk çok aşırı da etkisi olmamış. Hala da midem yanmaya başlamadı baya rahatladı sanki. Genelde mide yanmam olduğunda sut içiyorum o da 1 saat kurtarıyor. Sonra geri yanma devam ediyor.

Bu mesajı dondurma yerken okumam ben de muzun üzerinde tahin döküp yiyince iyi geliyor diye görmüştüm. Mide yanması henüz başlamadı bende inşaallah başlamaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…