2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben hamileliğin başında bir grip geçirmiştim. O zaman tuzlu karbonatlı su yapıp şırıngayla burnuma vermiştim. Bir de kekikli naneli suyla buhar çekmiştim. Bana iyi gelmişti onlar

Bizimde ayrıntılımız vardı bugün
25 Dk sürdü
Hyal beye gittim
Ne beklediginize bagli tabi ama
Ben anormal bi durum gormedim
Tek tek herseyini inceledi
Daha oncekinde oya hanima gitmistim
O daha cok konuşuyordu
İkiside iyi bence
Ben memnun kaldım

sacibelinde canım yanlış hatırlamıyorsam sen de de öksürük vardı demi nasıl geçirdin
Kuzum benim sürecim şöyle oldu salgın döneminde yani yilbasinda hasta olduk eşim de bende iyilestik. İki ay sonra bu öksürük çıktı ikimizde de. Göğüs hastalıklarına göründüm güvenli bulduklari inhaler verdiler bir de crp yüksek çıkınca antibiyotik başladılar. Valla ilaçların da pek faydası olmadı sanki kendi kendine geçiyor gibi. Hala ara ara gıcık varmış gibi öksürüyorum ama yoğun durumu geçti açıkçası. Ve bir sürü insan şuan bu durumda.

Canım bizim de öyle oldu grip başladı ve geçti 10 gün sonra öksürük geldi ama balgamda var.Grip olduğumda bende gitmiştim ama o zaman çok az düzeyde enfeksiyon çıktı diye ilaç vermedi.sen de balgam var mıydı

Gördüğümüz balgam durumu yok kuzum belki vardır cikaramiyoruzdur mesela. Daha çok gıcık gibi bir şey boğazda gibi. Buhar iyi geliyordu ama sıcak buhar bilgin olsun seninde. Kettle a su koyup odayı sıcak buharla nemlendirdim. Çok geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim canım inşallah bir an önce geçer bir öksürük ve balgam var ama uyuyamıyorum

Evet hamur işi, ekmek, paketli gıda, börek, poğaça vs
Tatlıda da bu sıralar suyunu çıkardıydım zaten. Artık ne yerim bilemiyorum
Pirinç dememiş bu arada canım haberin olsun sadece yazdıklarımı yasaklamış sanırım işlenmiş şeker yasak şimdilik

Kızlar dün gece sol tarafima doğru uyurken biraz fazla karnimin üstüne yükümü vererek yattım galiba. Bebiste içerden bayağı hareket yapıp cimdik atar gibi yaptı hoplatti resmen uyku arası beni kackere.
Anlamadım sorunun ne oldugunu, sonradan onu sıkıstırdıgımı anladim..
Öyle ona zarar gelmiş midir diye kafama takıldı..

Eşim de rhat bırakmıyo ki omzunda yatınca rahat etmiyorum iyice tıkanıyo anlamıyor ben de tuzlu su çekeyim burnuma olmadı ya belki rahatlatır sağol canım

Pirinç dememiş bu arada canım haberin olsun sadece yazdıklarımı yasaklamış sanırım işlenmiş şeker yasak şimdilik
Benim geçen sene insülin direncim sınırda çıkmıştı. Doktor dikkat etmezsen şeker hastası olursun demişti baya korkutmuştu beni. Üç ay dikkat ettim normale döndü çok şükür. O zaman da paketli gıdalar tatlılar vs yemiyordum. Pilavı basmati pirincinden yapıyordum ya da bulgur pilavı yiyordum. Kuru meyve de tüketme bu süreçte kuru meyve tazesinden daha şekerli oluyor. Biraz zor oluyor uymak ama hele hamileyken daha zor olur. Ben mesela bu ara pek tatlı yememeye çalışıyorum. Onun yerine diyetisyen tatlıları yapıyorum en azından kesiyor biraz

Diyetisyen tatlıları nedir canım ben de terslik gibi sütlaç yapıp durdum

Yok anam tepeden tırnağa her yerimizi etkiledi ama en fenası sanırım şu çatı ağrısı. Üç gündür minik minik adımlar atıyorum. Sağdan sola dönerken çok ağrıyor
Bende de kalça ağrısı mevcut cok fena ☹ 10dkdan fazla ne yuruyebiliyorum ne yatabiliyorum kilitleniyo kalçam sağ salim dogurup kucagimiza alsaydik bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…