2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Anladim sağol canım asm'yi geçen hafta aramıştım aşı için ama henüz geri dönüş olmadı aşı yok herhalde. Olmazsa pazartesi tekrar arayayım haftaya 22 oluyorum da o yüzden sordum gecikmeyeyim diye
Şuan gecikmiş değilsin canım inşallah yan etki lmaz benim kolum ağırdı iki gün ama çok da değil

Verayi bende düşünüyorum bu arada o da seçeneklerimin arasında bence çok güzel bir isim

Kızlar size sormak istedigim birsey var bugun 3 gün oldu dk 2 yada uckez gözüm seyiriyor geçer diye bekledim yok banamisin demiyor kafayı yiyicem çok rahatsız edici sizce doktirumami göze mi gitmem gerek

Merhaba kizlar geçen sene temmuz annelerindeydim şu an bebeğim 8 buçuk aylık zaman ne kadar çabuk geçiyor. Grubu görünce bı tık duygulandım ikili test riski şeker derken biraz zor bı hamilelik geçirdim şu an 6 da uyanan sıpamın uyumasini bekliyorum hasretle inşallah hepiniz sağ salim kucaklariniza alırsınız bebislerinizi. Rabbim herkesin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…