2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Selam Kizlar size bir kiz ismi danışıcam. Alin ismi nasıl geliyor kulağa. Ali diye dalga geçerler mi kiz olduğu için bu takıldı aklıma

Selam Kizlar size bir kiz ismi danışıcam. Alin ismi nasıl geliyor kulağa. Ali diye dalga geçerler mi kiz olduğu için bu takıldı aklıma
Canım valla çocuklar lakap bulma, dalga geçme konusunda o kadar yaratıcılar ki. Bu yaratıcılıklarını edebiyatta, bilimde kullansalar nobel edebiyat, nobel, fizik, dupont ödülleri filan her türlü alırlar Hiç aklına gelmeyecek isimlere dahi bir şeyler bulabiliteleri var. Yani hoşuna gittiyse, içine sindiyse koy. A ile baslayan isimlerin titreşimi de güzel! İsim de gayet kibar ve hoş bence:))

Kızlar bugün "Dünya Uyku Günü"ymüş, günü mü kutluyorsunuz napıyorsunuz, pek sessiz ya buralar bugün. Sayfa hiç akmamış

Bizde bugün ayrintiliya girdik her şey yolunda cok şükür. Hareketleri henüz hissetmeme sebebim plasenta önde olduğu içinmiş içim rahatladı
Merhaba plasenta bebegin önünde olunca bebegib ve kesenin gozukmedigi söyleniyor hamileligi gizliyormus böyle bir şey mümkün mü

Valla bizim aklımıza gelmez de çocuklar çok acımasız olabiliyor. Tınısı hoş bir isim bence

Kizlar aynen öyle ben aslında daha böyle Zeynep Zarife gibi isimleri beğeniyorum ama ilk kızımda onu yaptım ve kendisi pek memnun değil durumdan bana da ders oldu. Biraz daha yeni bir isim bakayım dedim istemesemde. Ama Ali derler mi acaba dedim Esimde riske atmayalım ikinci ismi koyalım dedi onu da ben istemiyorum vs vs :)

Merhaba plasenta bebegin önünde olunca bebegib ve kesenin gozukmedigi söyleniyor hamileligi gizliyormus böyle bir şey mümkün mü
Ben hiç öyle bir şey yaşamadım bilmiyorum 5. haftada kese oluşmuştu ultrasonda görebildik. Bana doktor sadece hareketleri biraz geç haftalarda 24. Hafta gibi hissedersin dedi.

Arastaya katılıyorum çocuklar her şeyi söyleyebilir büyükler bile söyler. Arkadaşım kızına lina ismini koydu. Kayınpederi ilk duyduğunda o ne öyle angelina gibi dedi mesela yeni nesil olsun geleneksel olsun isim konusu gerçekten her haliyle çok zor. Biz Ayşe Vera ile Ayşe Humeyra arasında gidip geldik ikinciyi seçtik.

aynen kıyafet alışverişide aynı oldu büyüdükçe alacağız benimde parça parça hep

Evet a ile başlaması için biz akın ekledik Rüzgar Akın olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…