2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Hindistan cevizi yağı da denedim de hemen geçiyor gibi nemi sürekli sürmek gerekiyor gibi. Ben tüy problemi yaşamadım aslında bende saçım için almıştım shea yağını ama saci yumusatmasi için nemlendirmek maksatlı yeni saç çıkarma özelliği olduğunu sanmıyorum canım

Puseti aldım bebek arabasıyla ama bunda kararsız kaldım aynı mı diye
Bunun tek olayı aslında bebeği daha dik tutuyor olması ve sanırım harekete karşı daha hassas olup, kıpırdadıkça bi tık daha sallanması. Yani şart değil. İstersen bir dene pusetle, eğer yetersiz görürsen bebek olduktan sonra da alabilirsin. Kargo 2 günde getiriyor nasılsa.

Bu ara uykularım bölük bölük sabah da okula gitmek zorunda olduğum için 6.30 da uyanıyorum uykumu alamıyorum. Gece ayaklarıma çok fena kramp giriyor, çığlıkla uyanıyorum resmen. Magnezyum ve maden suyu içtiğim halde her gece böyleyim. Bir de bu ara mide ağrısı eklendi onun için de kalkıyorum. Lavabo için zaten kalkıyorum derken bebiş doğmadan bölük bölük uyumaya alıştırcak gibi

Ben ayrı ayrı aldım valla kuzum isofixliyi arabaya sabitleyecem hiç cikarmayacagim valla hiç uğraşamam gibi geldi onunla. Hep arabada dursun. sanırım 0-36 kg aldık kocama vermiştim araştırma görevini büyüyebiliyor uzunca bir zaman kullanabiliriz gibi.

Çok geçmiş olsun canım benim de aynı sürekli sıvı al tuvalete git artık bebişin hareketleri de uyandırıyor benim de malum kaburgam hapsirdigimda ciğerim dışarı çıkıyor gibi. Ben işten 4. Ayda ayrıldım biraz ara vermek istedim, çalışmadığım halde zorlaniyorum Allah yardımcın olsun dün muhabbeti geçti hatta eşim iyi ki işten ayrıldın falan dedi.

Kız bahsettiğin otokoltuğu minimum ilk 6 ay puset gerekiyor isofixli . Hatta iri bebek olmazsa 9 ay kullanabilirsin ama ilk etapta 0-36 aylık olmaz. He yeni bir şey çıkmıştır bilemem ama ilk zamanlar puset koltuğa ters olarak baglanıyor

Evet evet kuzum puseti ayrı oto koltuğunu ayrı aldım ben. Aldığım pusette bağlanıyordu arabaya da güvenli gelmedi gözüme bir de tak çıkar uğramam gibi geldi

Evet evet kuzum puseti ayrı oto koltuğunu ayrı aldım ben. Aldığım pusette bağlanıyordu arabaya da güvenli gelmedi gözüme bir de tak çıkar uğramam gibi geldi
Bak benim arkadaş verirse benimkini o da 0-36 kg büyüyebilen, zaten 9 yaşına kadar kullandım. Ama çocuk zaten ilk doğduğunda 3 ay bel desteği ile yatmak zorunda ve bunu sadece puset sağlıyor. Hastaneden o pusetle çıkarıp direkt arabaya monte ediyorsun. Minimun 6 ay sonra oto koltuğuna geçebilirsin.

İkisi de var kuzum bende araba koltuğu matruska gibi içinde bir şeyler var aylar doldukça çıkarıliyor sanırım. Normal araç koltuklari gibi boyu vs de ayarlanıyor ay çok zor ya bu işler

Valla ağlayacam şimdi kızlar valla o kadar ağrım oldu ki son bir haftadir tamamen saldım bebek alacakları işlerini şuan tek umduğum ana kucağı denen şeyin zaten almış olduğum bir şey olmasi
O zaten de ama evde yatarken yada oturuyorsun sallanıyor elektriklisi filan da var hatta.Benim kafada çorba ne aldım onu bile hatırlamıyorum hangisini kullanırsa artık

O değil de dolap istediğin gibi oldu mu ?
Valla hiç beklemediğim kadar güzel oldu kuzum içime sindi. Odasına bir tema bulup oda işini aradan çıkaracağım su kaburgam biraz toparlasin da. Hazır olsun odası. Kitap okuma koltugum vardı ama görsen tam emzirme koltuğu odasında da zaman geçirmek istiyorum bebişin alışması için onu da koyacağım. Dolap hiç yer kaplamamis gömme olduğu için bayağı yer açıldı

O zaten de ama evde yatarken yada oturuyorsun sallanıyor elektriklisi filan da var hatta.Benim kafada çorba ne aldım onu bile hatırlamıyorum hangisini kullanırsa artık
Kıyafette de öyle oldu di mi? Şimdi bebiş kaç kg doğacak ne kadar büyüyecek şans. Ben ortaya karışık alt üst zibinlar aldım ve parça parça aldım inşallah yeter. Baktık hızlı büyüyor büyüdükçe alışverişe devam

Gömme dolap işini çok iyi düşünmüşsün, içine de sindiyse ne güzel. Ferah bir bebiş odası olacak

Ana kucagi olarak trendyoldan Mamma markasını aldim ben. Bir tane de elele park yatağın içinden çıktı yatık şekilde olanlardan. Elektrikli almayı düşünmüyorum bunlar yeter diye düşünüyorum ben.

Ben takipli olduğum hastaneye acile gittiğimde mutlaka bebeğe bakıyorlar acilde kadın doğumcu varsa mutlaka bakarlar diye düşünüyorum canım. İçin rahat değilse görün derim. Evhamlanmandan iyidir. Bende kafama takılan bişi olduğunda hep gittim yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…