2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar sizce böyle birşey mantıklı mı
Mesela misafirliğe felan gidilince çocuğumuzu uyutmak için yer arıycağımıza kapalı hali de küçük çanta gibi galiba alıcam

Eklentiler

• IMG_2264.png
    170,2 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_2265.png
    285,9 KB · Görüntüleme: 32
Vallahi biraz geçti ama akşam iş çıkışı uzanınca kalkamıyorum işten çıkayım ben de egzersize başlıcam ya şimdi akşam yolum uzun yoruyo yemek yap falan yapamıyorum hareket
Ben de aynı durumdayım ama bence o yüzden… düzenli egzersiz yapmıyoruz bebişler büyüyor e bizim kemikler vs zayıflıyor kalsiyum vs gidiyor. Ben de işten döndüğümde özellikle yatakta düz otursam bile kalkamıyorum en azından akşamları yarım saat de olsa yürümemiz lazım da işte çok zor

Valla çok normal güvenliğe kızamadım şu an

Ben hindistan cevizi yağından devam ediyorum kremlere göre daha kullanılabilir geldiği için. Shea yağını genelde saça kullandıklarını biliyorum. Göbeğe sürünce de tüylenme falan yapar mı acaba? Zira benim göbeğim hamilelikle birlikte tüylendi hep

Önceden kullanmışmıydın Pusetle farkı oluyor mu oda sallanıyor ya bilemedim o yüzden bir sorayım dedim
Hayır ilk kez kullanacağım. Kızım pusette duruyordu, o da kullanışlıydı ama tepine tepine puseti devirmişti iki kez. Bu tarz anakucaklarını çok övdükleri ve güvenli dedikleri için aldım aslında. Ben de deneyimlemeden övemeyeceğim şimdi ürünü Ama kumaşı, kalitesi iyi duruyor sadece bunu diyebilirim.

Pusette alacakmısın ayrıyetten hem bebek arabası için hem otokoltuğu için

Pusette alacakmısın ayrıyetten hem bebek arabası için hem otokoltuğu için
Puset zaten yasal olarak zorunlu, ilk başlarda bebek arabaya isofixli pusetle sabitlenmek zorunda, normal oto koltukları için çok küçük oluyorlar. Ama zorunlu olmasa bile güvenliği için alırdım. Çünkü 9 yaşına kadar oto koltuğu kullandım. Anakucağı almasan bile isofixli puset almalısın yani.

Edit: Zaten almışın puset, şimdi okudum. Benim kız aşırı hareketli olduğu için devirdi, ama onun haricinde gayet güzel idare etmişti bizi puset. Anakucağı gereksinimi duymamıştım.

Puseti aldım bebek arabasıyla ama bunda kararsız kaldım aynı mı diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…