2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Çok teşekkür ederim gören herkesin duasını istiyorum
Sağlıklı ise alalım kucağımıza değilse de Allah kendi tarafından alsın ben sebep olmak istemiyorum
Amin canım inşallah , dua ediyorum , Rabbim hayırlısını nasip etsin yaşadıklarınız kolay değil 1 haftadır ben de çok zor bir biçimde sonuç bekliyorum ama Rabbimize sığınmaktan başka bir çaremiz de yok. Allahım hakkımızda hayırlı olanı nasip eylesin

Senin ne şüphesiyle yapıldı cnm ?

Evet canım detaylı zaten önemli olan , ilk sonuç o yüzden bana pek bir şey ifade etmiyor Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin

Benim 2 hafta önce böbreginde tas var demislerdi simdi de yok düşürmüşsün dalagında milimetrik tas var diyorlar. Tatsız. İlacı falan da yok.

Kizlar merhaba nslsiniz iyisinizdir inşallah bende uzun zamandır yoktum buraya girmek biraz tembelliğime geliyor keşke wsap grubu kursak orda daha aktif oluruz

Bizi soracak olursanız iyiyiz bizde 20.2 olduk bile çok sabırsızlanıyorum bir an önce kavuşma günü gelsin bilgilerimi bırakmıştım ama bizi eklemeyi unutmuşlar biriniz ekleyebilirmi

Bence anne karnında bir şeylerin tespiti de zor hiçbir şey çıkmayacak ben eminim. Çok fazla örneğini gördüm çevremde. Sağlıklı denilip sıkıntılı olan, hasta deyip sağlıklı olan. Allah sağlıcakla aldırsin kucaklarimiza kuzum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…