2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Amazonda bahar fırsatları var. Hauck marka bebek arabası ve isofix tabanı ile birlikte araba koltuğu aldım. Araba koltugu bebek arabasina tam adapte. Şahane bir takım çok sa uyguna geldi ikisi 9bin kusurdu. Ciddi taksit imkani da var. Gecen hafta 14bindi henuz almamis olan varsa baksin.
Anne yanı da aldım. Onu da ebebekten almadim da hepsiburadanin ebebek saticisindan aldim. Ertelemeli taksit falan yaptim hatta 6bin tlye aldım. Temel fark sallaniyor olmasi. Maxi cosinin bir modelinde de sallanma özelligi var ama aparat falan takiyosunuz hic pratik degil ve fiyati da 12bin civarinda.

Eklentiler

• Screenshot_20240311_195209_Amazon Shopping.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_20240314_231719_Hepsiburada.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 57
14 yasimdan beri ful tutarm bir kez sahurda yemedim çay ve karaker o yılardır ama bebek olunca kaarnmda öle olmuyor
Ayy ben hiçbir orucumu sahursuz tutmadım tutamam da herhalde ben sahur insanıyım hele bebek olunca daha da önemli ama madem tutamadın dünyanın sonu değil. Borç yiğidin kamçısı ne de olsa

Karın gerginliği bende de akşamları olmaya başladı sabahları çok yumuşak oluyor akşam olduğunda sanki karnım patlayacak gibi.
Patlayacak gibi şişmesinden ziyade iç karnım çok acıyo hala öksürünce yada dönerken falan içimden bişeyler kopuyor gibi bir gerginlik. Her dönemi ayrı zor cidden nasıl güçlü yaratıklarız bazen şok oluyorum

Maşallah kuzuyaaaaaa
Sende daha iyi olursun inşallah. İşte gebelik böyle bir süreç ummadık yerlerden ummadık şeyler çıkıyo vücut hem bir hasta modunda bi yerden birşey patlak veriyor o yüzden diyorum ya ben doğum ağrısına sancısına vallahi razıyım gebelik çok zor

Hayırlı olsun güle güle kullan
Amazon candır ya cidden bişey alacağım zaman mutlaka orayada bakıyorum. Kayınvalideme telefon aldım yazın Türkiye’de bütün aklınıza gelebilecek elektronik marketler dahil her yere baktım Amazon 1700 tl altındaydı mesela birde indirim yaptı iki gözümün çiçeği

Geçmiş olsun canm umarım ilaçla geçer gider . Hormonlar bize yapmadığını bırakmıyor bebeklerimize zarar gelmesin yeter doğumdan sonra eser kalmaz inşallah. Herkeste tuhaf tuhaf şeyler çıkıyor hamilelikte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…