2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Hahahahahha bu bi işaret mi cam silmemek için acaba ben de silecektim akşama yağmur yağacakmış tüh (silmemek için bahane üretiyorumdur) belki dayanamayip yüzeysel bi siliveririm şimdi
Dün bizim de elektrikler gitti, süpürmedim. Dikey süpürgenin şarjının %100 dolu olması dışında bir sıkıntı yok

Bizim bebeler yaza doğacak bu nedir tulum yerine zıbın yeter yaza zaten yanıyoz yazık

Valla birşey diyim mi canım bunlar anca hastahanede yetiyor valla inanır mısın oğlumda günde 20 bez değiştirdim yeni doğduğunda sırtına geçerdi devamlı günde 10 15 kıyafet değiştirirdim zor yetiştirirdim kıyafetlerini

O kadar değiştiriyor muyduk yaa, 11 yıl geçmiş üstünden valla o kadar detaylı hatırlayamıyorum. Ben kısa kollu zıbın takviyesi yapayım bari.

Bir şey soyleyim mi bugün tam da böyle oldum. Oruç tutmuyorum ben ama sürekli karnım aç Evden calisiyorum yazilimciyim. Yemek yiyorum uykum geliyor, azicik uzaniyorum dinlendim diyorum karnim acikiyor bir seyler atistiriyorum yine uykum geliyor ama çalışmam lazım. Kahve zaten sınırlı icebiliyoruz. Hadi uyku hali geçiyor sonra karnım acıkıyor tekrar. 2 3 saat zor verimli çalışabiliyor insan ya.

Elmanın kahve gibi uyku açıcı özelliğinin olduğunu okumuştum. Kesin bilgi mi bilemiyorum, yedikten sonra dikkat etmedim. Zararlı olmayan, hatta cok da faydalı olan bir şey olduğuna göre deneyebilirsin belki.

Bende oruç tutmuyorum da eşime sahur hazırlıyorum eve gidiyorum iftar hazırlıyorum 3 gündür akşamları koltukta 9-10 gibi uyuyakalıyorum gözümü bi açıyorum gecenin yarısı olmuş. Kemik ağrılarım karın gerginliğimden çok çok sık uyanıyorum. Ve gerçekten sürekli açım

Elmanın kahve gibi uyku açıcı özelliğinin olduğunu okumuştum. Kesin bilgi mi bilemiyorum, yedikten sonra dikkat etmedim. Zararlı olmayan, hatta cok da faydalı olan bir şey olduğuna göre deneyebilirsin belki.
Yarın deneyeyim mutlaka umarım faydası olur. Önceden günde 3 bardak filtre içerdim şimdi 1 tane Türk kahvesinden ve 1 bardak açık çaydan fazla tüketmemeye çalışıyorum

Karın gerginliği bende de akşamları olmaya başladı sabahları çok yumuşak oluyor akşam olduğunda sanki karnım patlayacak gibi.

Kızlar yazamadım tek tek soran herkese sonsuz tesekkurler. Hastaneden yeni cikabildim sağ bobregimde bir genisleme söz konusuymuş. Progesteron da yapar bir de bebeğin kafası oraya denk geliyormuş o da yapar dedi. En doğru sonucu tomografi verebilirmiş,doğumdan sonra sebebinin araştırılması için tomografi çekecekler şimdilik bekliyoruz. Bir ilaç verdi 6 gün sonra tekrar kontrole gideceğim. Bebek durumdan etkilenmiyor çok şükür büyümüş nerdeyse 650 Gr 30 cm olmuş. Buraya da tipini bırakayım

Eklentiler

• IMG-20240314-WA0003.jpeg
    69 KB · Görüntüleme: 83
Cok gecmis olsun canim verdikleri ilac ağrılarına iyi gelir insallah bebişin iyi olmasina cok sevindim

Belki sadece gebeliğin getirdiği bir durumdur dedikleri gibi, belki doğumdan sonra tomografiye gerek kalmayacak şekilde normale döner. Tekrar çok geçmiş olsun canım. Ben senin o oğlunun ağzını burnunu yerim ama yaa Kız kocaman olmuş ya 650 gram vay canına.

canım çok geçmiş olsunnn ınsallah doğumdan sonra gececek canım benım plasenta her şeyi yapıyor. bak ben seker hastası oldum pankreas işlevini tam yapamıyor. hepimizde farklı değişiklikler yapıyor ve drum progesteron etkısı oldugunu dogumdan sonra gececegını soyledı bebeğinin etkilenmiyor olmasına çok çok sevındım. inşallah bu bir sorun olmayacak canım.

Bnde uyku konusunda aynm bugün oruç denedim olmyo onu anladım şuan zor dayanıyorm

Geçmiş olsun canım inşaallah sadece bebeğin etkisiyle oln bir şeydir. Kuzuya da maşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…