2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Her dilde güzel anlamı olan bir isim var aslında İDİL
Ahh bu isim içimde ukde kalacak rüyamda görmüstüm İdil ismini. Ama Avrupada büyük bir ucuz market zinciri var "Lidl" Türkiye nin Bim i gibi bi nevi. Okunuşu yazilisi çok aynı gibi. Dalga konusu olur diye elemistik bu ismi canım.
Turkiyede yasasaydim kesinlikle idil koyardım

Benim taktiğim genel evi toparlamanın yanında her gün küçük bir şey yapmak canım. Mesela her gun mutfak dolabinın 1 kapaklı bölümünü temizlemek gibi. O zaman hem yorulmazsin. Hemde biseyler yapılmış olur.

Hepimiz aynıyız ya ben ilk bebeğimde hiç kusmadım bunda öğürtüm durmuyor kusmam durmuyor ama gaviscon bana çok iyi geldi içtiğimde 2 3 gün rahat geziyorum bu aylarda mı hamilelik zor anlamadım ya

Ben gecen koltuklari sildimm miss gibi oldu hergün bir odayi yaparsan hem yorulmazsin hem hepsini azar azar bitirirsin

Kızlar ben bu listeyi instada gördüm. Bebeğin temel kıyafetleri diye. Abartılmadan çok yeterli oluyor bu liste diye paylaşmıştı bebeğin annesi. Bende buna bebek göre alışverişi yaptım geçen hafta. En kötü yetmezse biraz oversize giyinir diye düşündüm. Deneyimli anneler. Sizce iyi mi bu liste??

Bebek Sibirya doğumlu mu

Bence 0-3 yaz bebekleri için uygun değil. Kısa kollu body yok ve şortlu tulumlarda lazım. Bu daha çok mevsimlik Eylül gibi olmuş.
Bebeklerde oversize olmuyor maalesef üstünde dönüyor çok büyük olunca. Yenidoğan az tutulup kısa kollular 0-3 olarak alınmalı diye düşünüyorum 3-6 fazla büyük olur gibi.

Ben gecen koltuklari sildimm miss gibi oldu hergün bir odayi yaparsan hem yorulmazsin hem hepsini azar azar bitirirsin
Ellerine sağlık benim koltuk örtüleri yıkanıyo bereket. Şu an hazırda yıkanmış yedeği var, salonu temizleyince takıcam. Benim evde en çok gözümü korkutan mutfak. Çok büyük ve kiler dahil çok dolabı var, orayı bi halletsem gerisi çok korkutmuyor.

Gebeliğin başında gelmeyen uykuya doyamama durumu yeni geldi. Kafamı işyerinde zor kaldırıyorum ya. Deliksiz uykum yok sahur muhabbetine iyice bölünüyor uykuya şimdiden hasret kaldım tam rahata erdim daldım derken alarm çalıyor
Ve artık inanılmaz acıkıyorum elim ayağım titriyo yemek düşündükçe

Mutfak beni de bekliyor ama erteliyom surekli

Benimde camlar
Bugun silecektim salonu guya bereket sular gitti
Gecen biraz mitfakla ugrastim
Ben bu hizla gidersem doguma anca bitecek ev
Temizlige kimse bulunmuyor
Kıran girmis gibi

Benimde camlar
Bugun silecektim salonu guya bereket sular gitti
Gecen biraz mitfakla ugrastim
Ben bu hizla gidersem doguma anca bitecek ev
Temizlige kimse bulunmuyor
Kıran girmis gibi
Hahahahahha bu bi işaret mi cam silmemek için acaba ben de silecektim akşama yağmur yağacakmış tüh (silmemek için bahane üretiyorumdur) belki dayanamayip yüzeysel bi siliveririm şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…