2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kesinlikle halisiz evin temizliği daha kolay bence. Yazlık şehirlerde yaşayanlar aliskindir ben Mersin'de büyüdüm Nisan mayıs gibi halılar kalkar Ekim Kasım gibi yıkanıp tekrar serilirdi eşim hiç alışkın değildi yerde halı olmamasina şimdi ona da alistirdim bu grupta doğumlar yeni yeni basladi misafir konusu biraz da normal çevre ile alakalı. Ben kendi akrabalarım olan bir şehirde yaşamıyorum arkadaşlarıma su zaman gelin demek ise daha kolay ve daha anlayislilar. Arkadaş seçilebilen ama akraba seçilemeyen oldugu için akrabanin bebiş ziyareti olan kişiler daha iyi yanıt vereceklerdir.
Sağlıcakla gelsin tüm bebisler

Amin inşallah .Biz de boyluyuz babası 190 ben 170 cm bizden de çıkmaz ama çıkacak.Bu arada bende çok dikkat ediyorumdum gerilik vardı daha da artmış
Canım doğum kilosu ile sonraki boy kilosunun alakasi yok inan birkac pediatri uzmanından da aynı şeyi duydum. Bebişin uzun boylu olacak muhtemelen.
Benim bebiş 25. Haftaya kadar hep gelişimi önde gidiyordu sonra haftasını yakaladi şimdi ise biraz geriligi mevcut ne ben ne de eşim minyonuz ama bebiş biraz minyon doğacak gibi.

Direkt yediğin yiyeceklerle alakalı olmuyor. Bazen ne yapsan olmuyor. Doğduğunda göreceğiz büyükler mi küçükler mi
İnşallah ikinizde sağlıkla kucağınza alacaksınız bn inanıyorum kızlar içinizi ferah tutun Vllha doktor bu değerlerle Bayram sonrası görmesin blki bebek çoktan etkilenmiştir üstünde birde şeker var iri bebek olck daha şimdiden 3950 dedi o kadar kötü oldum ki anlatamam 37+1 de doğum yaotm çok şükür bin şükür iyi durumu 3300 gldi

Canım bizimki öndeydi sonra haftasını sonra geri çıktı sağlıklı olsun da önemli değil

Takma kuzum boşver işte ağzı olan konuşuyor

Masallah vera
Sanci cikmayabilir
Öglen gittiginde arkadas
O ooo sen haftaya anca dogurursun demislerdi
Gece dogurdu
Birden gelebilir

Muhtemelen bende o zamanlarda doğum yapacağım. 34+2 bugün ve tüm gece karın sertleşmesi yaşadım şimdide vajinada ağrı ve sızlama var bugün yarın gelecek belli ki
Sancilar agrilar sizilar
Heran doguracakmisim gibi bazen
30 dan beri boyle
37 oldum bak dogmadi
Dogmsinda zaten
Vakitlice gelsinler ins

Sicaktan hareket edemiyoruz ki doğumu normal başlayan arkadaşlar yaptıkları özel bir şey varsa söyleseler keşke, bende artık doğurmak istiyorum valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…