2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Yaa evde cocuk varken derli toplu tutmak cok zor gercekten. Arkami donmeden dagiliyor resmen. Oyle de tembel ki benimki hic arkasini toplamayi ogretemedim. Dagittigini topla diyince her isi ben yapiyorum bu evde diye soylenmeye basliyor hemen🤦‍♀️
Seninki söyleniyorsa iyi cnm benim ki laf sokuyor evi de ben toplayacaksam senin gorevin ne yemegi de ben yapayim fln susmuyor🤣

Merhaba kızlar 38+5 22.06.2024 kızçem cemremi kucağıma aldım çok şükür her şey yolunda rabbim sizlerinde yar ve yardımcısı olsun inşallah herkes kolay ve sağlıklı doğumlar ile atlatır 🥰♥️

Eklentiler

• 8EC28765-8543-4313-B7C9-0E6E1BE21910.jpeg
    8EC28765-8543-4313-B7C9-0E6E1BE21910.jpeg
    63,6 KB · Görüntüleme: 98
Ahahaha🤣 napcaz bunlarla bilmem.. ama cok yakinda bitiyor saltanat. Mecbur baslarinin caresine bakacaklar. 10 parcaya bolunemeyecegimze gore☺️
Offf nasi vicdan azabi ama bize. Hala gozume bebek geliyor bnmki bazen karnima bakiyor dalıp kim bilir ne düşünüyor. Kardesi geleceğinden beri bana aşırı düştü korku yaşıyor beni ona kaptiracak diye içim gidiyor. Halbuki o benim ilk goz agrim hic kiyamiyorum ya boyle icinde ne yasadiklarini da bilmiyoruz 😥

Öncelikle yarın doğum yapacak arkadaşlara kolaylık diliyorum. Şimdiden gözünüz aydın.🥰
Benim her kontrolde bir iki gün geri kala kala toplamda 2 haftalık bir gerilik oluştu karın çevresinde. Doktorum bunun hiç sorun olmayacağını söyledi. Hatta önceki kontrolde 10 günde 60 gr almıştı. NST iyiyse, plasenta kan akışı iyiyse, ultrason sonucu iyiyse kafana hiç takma dedi. Bende bebeğim için çok düşünmemeye çalışıyorum. Gönül isterdi ki tüm ölçümler haftasıyla uyumlu olsun ama değil maalesef.
Canım benimki de böyle tam olarak kaç hafta senin ki

Biz senle ayni hafta degil miydik ya 35+2yim ben. Yoksa tam 1 hafta var diye mi konusmustuk.
Doktorun plasentadaki kan akışına ve bebeğin suyuna baktı mı? 30. Haftadan sonra plasenta yaslaniyor genel olarak. Bazilarinda daha siddetli olabiliyormus. Kan akisina bakildiysa ve cocugun oksijenlenmesinde sorun yoksa 2 hafta gerilik sorun teskil etmeyecektir.
1 hafta vardı doktor da aynısı söyledi ama içim rahat değil ya çok az almış 😥

Halisiz daha iyi değil mi ya canım. Bana kalsa evde 1 tane bile halı bırakmam 😅
merhaba ağustos annelerinden geliyorum belki temmuz sonu annesi olurum , bebeğine kavuşanları tebrik ediyorum darısı bizlere ☺️ ben de halıları yıkamaya verdim ve böyle çok daha rahat olduğunu farkettim. Ev yazın çok tozlanıyor camlar açık halıların içine işliyor her gün süpürmekten bıkmıştım. sabah akşam süpürsem de bir ton toz çıkıyordu makineden görüyordum, sanırım yıkamadan gelince de sermeyip kilim tarzı ince toz yapmayan halılardan alcam. bebekle evin tozuyla halısıyla uğraşamıcam artık. bir de misafir trafiği çok oluyor mu doğum yapmış anneler neler yaşıyorsunuz bu konuda acaba

X