2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben günde 3 doz insülin kullaniyorum şuan 38+5 oldum şimdilik bir sıkıntı yok kontrol altında tutmaya çalışıyorum ama kacirdigim zamanlarda oluyor tabi
İnsuline de baslasalar bebise zararı yok korkma
Ayy öylemi ilaç kullanmak ta korkutuyor beni normalde bugün dü kontrolüm gidemedim yarın gidicem ne diycek merak ediyorum

Yiyorum zaten de Sağlığı yerinde olsun tek duam bu
Öncelikle yarın doğum yapacak arkadaşlara kolaylık diliyorum. Şimdiden gözünüz aydın.
Benim her kontrolde bir iki gün geri kala kala toplamda 2 haftalık bir gerilik oluştu karın çevresinde. Doktorum bunun hiç sorun olmayacağını söyledi. Hatta önceki kontrolde 10 günde 60 gr almıştı. NST iyiyse, plasenta kan akışı iyiyse, ultrason sonucu iyiyse kafana hiç takma dedi. Bende bebeğim için çok düşünmemeye çalışıyorum. Gönül isterdi ki tüm ölçümler haftasıyla uyumlu olsun ama değil maalesef.

İnşallah canım. İstihbarat et çok hareket etme. Sen elinden gelene yap nasip kısmet

Yok kız önlem amaçlı yapılıyor bende vuruldum taburcu olacakken son anda doğuma girdim

Ayy öylemi ilaç kullanmak ta korkutuyor beni normalde bugün dü kontrolüm gidemedim yarın gidicem ne diycek merak ediyorum
Benim kızında doğduktan sonra şekerine bakmışlar direk yüksek çıkmış ama 20 günlük şuan çok şükür sorun yok bebeğe geçmesinden korkuyorsan korkma bizde hastalıklar var diye bebeğe geçecek diye birşey yok inşallah sağlıklı doğacak bebeğin

Ay kızlar giremedim yorgunluktan evi bile şuan topladım oturdum neler oldu kimler yarın doğuruyor ay asıl şimdi başladı grup doğumlsra

Erken doğum mu oldu cnm anlamdim 170 çıktı şuan diyetle ilerliyoruz iste
Yok ondan degil bir anda karaciğer enzimleri yükseldi ve demir düştü şeker bnde gerçekten sizinki gibi cok korkutuyor du ama sonra erken doğuma karar verince doğuma girdim ultrason da 3950 olan bebek 3 kg doğdu hadtsnde iki gece kalınca bebeğin sürekli şekerini ölçtüler sukur birşey çıkmadı ama bnim hem değerlerim hala cok kötü hrmde şeker yüksek hala,

Kızlar canım çok sıkın bebiş az kilo almış 2 kg olmuş 34+2 karın çevresi de 2 hafta geri
Biz senle ayni hafta degil miydik ya 35+2yim ben. Yoksa tam 1 hafta var diye mi konusmustuk.
Doktorun plasentadaki kan akışına ve bebeğin suyuna baktı mı? 30. Haftadan sonra plasenta yaslaniyor genel olarak. Bazilarinda daha siddetli olabiliyormus. Kan akisina bakildiysa ve cocugun oksijenlenmesinde sorun yoksa 2 hafta gerilik sorun teskil etmeyecektir.

Ahahaa cok guldum buna cunku bende ev kirlenmesin ev halkini yarim saat once eve soktum ki cocugun uyku vakti yaklassin esim zaten kosede oturur ev kirlenmesin diye elimden gelse ucurarak gezdiricem herkesi
Yaa evde cocuk varken derli toplu tutmak cok zor gercekten. Arkami donmeden dagiliyor resmen. Oyle de tembel ki benimki hic arkasini toplamayi ogretemedim. Dagittigini topla diyince her isi ben yapiyorum bu evde diye soylenmeye basliyor hemen

Ahahaa cok guldum buna cunku bende ev kirlenmesin ev halkini yarim saat once eve soktum ki cocugun uyku vakti yaklassin esim zaten kosede oturur ev kirlenmesin diye elimden gelse ucurarak gezdiricem herkesi
Bırak takilsinlar kuzum kafalarına göre inan kimse olmasa da bu defa tozlaniyor farkeden bişi yok malesef yaz günü açık her yer

Bana cok anlamsiz bi model gibi geldi ya. Ne kadar verdin buna? Ben junoyu trendyoldan kuponla 1500e aldim. 3 taksit de yapiyor. Icine sinmediyse iade edeceksen bak derim
Evet hafif eğilimli sünger ya öyle de güzel yorum yapmışlardı ki , 400 küsür verdim eşim ben yokken açmıştı atmış kargo paketini şimdi sordum . Elimde patlamış oldu sanırım . Belki hamak beşik almştm onun içine koyarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…