2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Evet 36. Haftada basladim mutfak dolap icleri tamam ev temizlendi cocugun oyuncak dolabi ki evin en buyuk temizlik sorunu olan yer boşaltıp ayikladim bebeklik oyuncaklarını kutuladim bebise ayirdim ☺️ ama suan sancidan duramiyorum iyi mi yaptim kotu mu bilmiyorum.
Valla helal olsun bende 36 yım asla bu kadar yapamam
Bugün annem ve arkadaşı geldi temizlediler benim evi🙈

Sabah 9da gidicem canım heyecanım var mı yok mu anlayamıyorum temizliğe tutulduk yine çamaşır sepetini falan boşaltmaya çalışıyoruz bi yandan sil süpür bi yandan beşik puset hazırlığı 😬
Benden uyusturacaksın canım. Spinalmi epidural mi. Konuştunuz mu bunu doktorla.

Valla helal olsun bende 36 yım asla bu kadar yapamam
Bugün annem ve arkadaşı geldi temizlediler benim evi🙈
Cnm bende olayin tek kahramani degilim 😁 bugun temizlige yardimci geldi beraber yaptık. Benim anamdan ozellikle temizlik hususunda asla yardim olmaz. O yuzde. Temizlik duzen isleri bir sekilde hep bendedir malesef. Ev temiz de dogum cantam hazir degil o da hazir olsa tadindan yenmez. Senin evde temizlenmis oh ne guzel gule gule otur

Kızlar büyük oğlumda uyurken inlerdi Allah korusun sanki hasta gibi buda öle uyurken komşum geldi diyo ya hasta olmasin içli içli inliyor sizde varmı öle bir sey
Ay yok be gaz sancısından inliyorlar benim kızda aynı reflü yatağına yüz üstü yatırdım çok rahstladı

Anladım canım, doğumu öteler mi demek istemedim aslında yani iğne vurulup yatış yapip herkes doğum mu yapiyor diye sormak istemiştim 🙈 ilk hamilelik ve çok acemiyim malum. Doktorum duruma göre yatış vericem diyince bugün doğum yapicam diye strese girdim ve iğneden sonra eve giden var mı diye sormak istemiştim 😅
Ben Igneden sonra eve geldim 1 ay önce vuruldum iğneyi😀hala evdeyım merak etme. Senin yatısın olursa sancıdandır belki. Doğumu ertelemek için yatırırlar

Kızlar canım çok sıkın bebiş az kilo almış 2 kg olmuş 34+2 karın çevresi de 2 hafta geri 😥
Kuzum benim doktorum hep 2 hafta ileri geri olmasının bir sıkıntı teşkil etmediğini söylüyor bebise kilo aldıran besinler yersen kapanır hizlica o fark. Muz, kaşar peyniri, ceviz falan hiç canını sıkma

Ben Igneden sonra eve geldim 1 ay önce vuruldum iğneyi😀hala evdeyım merak etme. Senin yatısın olursa sancıdandır belki. Doğumu ertelemek için yatırırlar
İçim bir nebze daha rahatladı 😍 maşallah bebiş sağlıkla zamanında gelsin inşallah 🙏🏼 Benimde Çok şükür yatışa gerek olmadı rahimde açılma yok diye eve gönderdi ama erken gelecekse hiçbirsey engeleyemez dedi istirahat verdi sadece umarım bende iğneden sonra uzun zaman geçti diye yazabilirim 🙏🏼💕

X