2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kizlar çikolata yaptıranlar hangi sayfadan yaptırdı acaba? Daha doğuma var diye bekliyordim ama kızın acelesi var oyuzden bu eksikte tamamlansin diyorum
Çikolata atölyesinde yaptırdım , burdan bir kaç kişi daha yaptırdı memnun kaldılar . Ben daha teslim almadım perşembe günü teslim alacağım.

Eklentiler

• 33be63fa-0356-4b9d-8195-81af69855163.jpeg
    74,2 KB · Görüntüleme: 37
Ben ciğer geliştirici oldum iki hamileliğimdede. O iğne doğumu ertelemiyor canım. Sadece bebek doğarsa ciğerleri gelişmiş doğsun diye yapılıyor. Yani dogacaksa doğar bebek doğumu ötelemez

Ben ciğer geliştirici oldum iki hamileliğimdede. O iğne doğumu ertelemiyor canım. Sadece bebek doğarsa ciğerleri gelişmiş doğsun diye yapılıyor. Yani dogacaksa doğar bebek doğumu ötelemez
Anladım canım, doğumu öteler mi demek istemedim aslında yani iğne vurulup yatış yapip herkes doğum mu yapiyor diye sormak istemiştim ilk hamilelik ve çok acemiyim malum. Doktorum duruma göre yatış vericem diyince bugün doğum yapicam diye strese girdim ve iğneden sonra eve giden var mı diye sormak istemiştim

Valla bende hergun bugün dogururum belki diye temizlik yapıyorum bebiş gelmiyor ev tekrar tozlaniyor resmen saçma bir döngüye girdim
Ahahaa cok guldum buna cunku bende ev kirlenmesin ev halkini yarim saat once eve soktum ki cocugun uyku vakti yaklassin esim zaten kosede oturur ev kirlenmesin diye elimden gelse ucurarak gezdiricem herkesi

Cok sukur cnm biliyor musun benim kizim 3 aylik olana kdr nerdeyse sari tenliydi ama hic tedavi bile uygulamadilar belli bir duzeye kdr normal dediler. Ben cocugumu esmer saniyordum cocuk 4 aylik oldu rengi degisti resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…