2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kizlar çikolata yaptıranlar hangi sayfadan yaptırdı acaba? Daha doğuma var diye bekliyordim ama kızın acelesi var oyuzden bu eksikte tamamlansin diyorum
Çikolata atölyesinde yaptırdım , burdan bir kaç kişi daha yaptırdı memnun kaldılar . Ben daha teslim almadım perşembe günü teslim alacağım.

Eklentiler

• 33be63fa-0356-4b9d-8195-81af69855163.jpeg
    33be63fa-0356-4b9d-8195-81af69855163.jpeg
    74,2 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar merhaba. Bugün kontrolüm vardı 34 haftalık olduk ama bebişin bütün değerleri ölçümleri 35 hafta ile uyumlu. Nst de sancı çıktı 59 larda. Şimdi serum ve ciğer geliştirici iğne yapılacak sonra tekrar nar çekilecek. Böyle bir durum yaşayan oldu mu? Ciğer geliştirici sonrasi doğum olmayıp eve giden var mı acaba?
Ben ciğer geliştirici oldum iki hamileliğimdede. O iğne doğumu ertelemiyor canım. Sadece bebek doğarsa ciğerleri gelişmiş doğsun diye yapılıyor. Yani dogacaksa doğar bebek doğumu ötelemez

Ben ciğer geliştirici oldum iki hamileliğimdede. O iğne doğumu ertelemiyor canım. Sadece bebek doğarsa ciğerleri gelişmiş doğsun diye yapılıyor. Yani dogacaksa doğar bebek doğumu ötelemez
Anladım canım, doğumu öteler mi demek istemedim aslında yani iğne vurulup yatış yapip herkes doğum mu yapiyor diye sormak istemiştim 🙈 ilk hamilelik ve çok acemiyim malum. Doktorum duruma göre yatış vericem diyince bugün doğum yapicam diye strese girdim ve iğneden sonra eve giden var mı diye sormak istemiştim 😅

Valla bende hergun bugün dogururum belki diye temizlik yapıyorum bebiş gelmiyor ev tekrar tozlaniyor resmen saçma bir döngüye girdim 😅😅
Ahahaa cok guldum buna cunku bende ev kirlenmesin ev halkini yarim saat once eve soktum ki cocugun uyku vakti yaklassin esim zaten kosede oturur ev kirlenmesin diye elimden gelse ucurarak gezdiricem herkesi 😁

Allah'ım kolaylık versin inşallah canım 😍ay vallaha hic uyumasm da olur o gldi ya 😂 yine acilden giriş yaparak götürdük şükür iyi dedi tabi tamamen düşmemiş ama bna dedi 7 günlük oldu icin sinir artk 17 değil 21 sizinde 15 olmuş 16'86 dan o kadarcik düşmüş artk getirmeyin dedi
Cok sukur cnm biliyor musun benim kizim 3 aylik olana kdr nerdeyse sari tenliydi ama hic tedavi bile uygulamadilar belli bir duzeye kdr normal dediler. Ben cocugumu esmer saniyordum cocuk 4 aylik oldu rengi degisti resmen

X