2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kafa öle rahatlıyor eline sağlık vllha bebek olunca gün nssl geçiyo bn hep diyorum iyiki yapmism özelikle kullanılmayacak şeyleri toplamışm odalarını düzene oturtum herşey yerli yerinde şükür 😍tek sorunum uyuyamıyorum 😂😂oda hayal artk 😂
Cnm aslinda benim daha isim cooook. Yarin bebegin kiyafetlerini yikayip utuleyip valiz kapaticam insallah. Ammaaaaa kiyafet dolap iclerine giremedim :KK43: tasinma isimiz var belli degil belirsizlik yuzunden bos yere yapmayim dedim. Mesela salonu boyatacaktim o da kaldi :KK43: ama diyorum ki su valizi kapatip cocugun esyalarini hazirlayim gerisi heralde hallolur. Salonda boyanmasin napiyim ay :KK43: uykusuz her gece sarkisini sana hediye ediyorum yakinda kendime de edicem. Saglikli sihhatli olsun bebislerde varsin uyumayalim sariligi gecti mi ☺️

Cnm aslinda benim daha isim cooook. Yarin bebegin kiyafetlerini yikayip utuleyip valiz kapaticam insallah. Ammaaaaa kiyafet dolap iclerine giremedim :KK43: tasinma isimiz var belli degil belirsizlik yuzunden bos yere yapmayim dedim. Mesela salonu boyatacaktim o da kaldi :KK43: ama diyorum ki su valizi kapatip cocugun esyalarini hazirlayim gerisi heralde hallolur. Salonda boyanmasin napiyim ay :KK43: uykusuz her gece sarkisini sana hediye ediyorum yakinda kendime de edicem. Saglikli sihhatli olsun bebislerde varsin uyumayalim sariligi gecti mi ☺️
Allah'ım kolaylık versin inşallah canım 😍ay vallaha hic uyumasm da olur o gldi ya 😂 yine acilden giriş yaparak götürdük şükür iyi dedi tabi tamamen düşmemiş ama bna dedi 7 günlük oldu icin sinir artk 17 değil 21 sizinde 15 olmuş 16'86 dan o kadarcik düşmüş artk getirmeyin dedi

Evet 36. Haftada basladim mutfak dolap icleri tamam ev temizlendi cocugun oyuncak dolabi ki evin en buyuk temizlik sorunu olan yer boşaltıp ayikladim bebeklik oyuncaklarını kutuladim bebise ayirdim ☺️ ama suan sancidan duramiyorum iyi mi yaptim kotu mu bilmiyorum.
Valla bende hergun bugün dogururum belki diye temizlik yapıyorum bebiş gelmiyor ev tekrar tozlaniyor resmen saçma bir döngüye girdim 😅😅

Sabah 9da gidicem canım heyecanım var mı yok mu anlayamıyorum temizliğe tutulduk yine çamaşır sepetini falan boşaltmaya çalışıyoruz bi yandan sil süpür bi yandan beşik puset hazırlığı 😬
Ayyy planlı gitmek ayri bir heycsn olmalı bitir bitir isini canm ama inan dönünce iki gün içinde hic bir sey yapmamış gibisin tecrübe ile sabittir 😂😂😂bak kendini toparluyinca buraya yaz merak ederiz🥰🥰

Sabah 9da gidicem canım heyecanım var mı yok mu anlayamıyorum temizliğe tutulduk yine çamaşır sepetini falan boşaltmaya çalışıyoruz bi yandan sil süpür bi yandan beşik puset hazırlığı 😬
Hastane saati gelince heyecan başlar kuzum odak noktan tamamen o olacağı için 🙂 şimdi yok temizlik yok son isler vs derken odaklanamiyorsun bence

Kızlar büyük oğlumda uyurken inlerdi Allah korusun sanki hasta gibi buda öle uyurken komşum geldi diyo ya hasta olmasin içli içli inliyor sizde varmı öle bir sey

Bende 36+2 bebek 3 kilo 47 cm

Benim ilk bebekte son doğacağı gün dönmüştü 39+3 te biraz daha beklenebilirdi aslında, şimdi buda daha dönmedi perşembe 37+4 oluyoruz bakalım ne durumda kendinde merdiven inip çık bol bol oğlumda merdiven inip çıktım günde 3 4 kere 5 katı 3.günü doğurdum hemde döndü 😀
Ayy muthis umut oldun bana insallah doner benim kizda😍😁 merdiven inmesi iyi de cikmasi artik iskence 😁

Bende 36+2 bebek 3 kilo 47 cm senin ne kadar
Ah bir bilsem… problemde burda. Ben yurtdisindayim ve maalesef iki kere detaylidan baska bakmiyorlar ultrasonla. Gecen hafta lutfetti de bakti oyle cikti ters oldugu. Hep elle bakiyolardi kafa asagida diyip duruyolardi. Cumartesi gunu doktor dondurmeden birdaha bakti 6 pound yaklasik dedi. 3 kilo sanirim benim kiz.

Hastane saati gelince heyecan başlar kuzum odak noktan tamamen o olacağı için 🙂 şimdi yok temizlik yok son isler vs derken odaklanamiyorsun bence
Evet evet koşturmaca geçti bugün 2ye kadar PC başında çalıştım. Sonrası temizlikle çamaşırla hala uğraşıyoruz son toparlayıp çıkıcam evden en azından 2 gün temiz kalsın 😂

X