2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kız önermeyin böyle şeyler birbirinize nane çok alerjik bir baharat Allah göstermesin nelere yol açar kestiremeyiz bile. Biri görür yapar falan hiç gerek yok

Tüm gece gaz sancısı ile uyyamadik ya kızlar
Canım yediklerine dikkat et bol yeşillik az süt ürünleri almaya çalış baklagillerde ilk etapta sindirilmiyor, mercimek fasülye gibi şeyler yeme. Yediklerine az az kimyon atabilirsin gazını alıyor birde rezene çayı iç mutlaka. Bebeği emzirdikten sonra dik pozisyona getir YouTube’da videoları var

Günaydın kızlar dün geceden beri yoğun gaz sancısı ve gaz var tuvatele çıkma isteği ama tuvaletim yok ayıp soylemesi bel ağrısı ve sadece 1 kere uzun bir kasilma rahimde baskı hissi oldu uyandığımda beri yine ayniyim acaba doğum sancilarimi bunlar

Canım bugün uyandığımda benimde sancım oldu afedersin tuvalete gittim biraz rahatladım baskı bende de oluyor ama bence benim ki daha Erken doğum sancısı olsa hissederdim seninkinin derecesini bilmediğimden yorum yapmak istemiyorum aklına takılıyorsa doktor git bence son zamanlarda hiç birimiz aman boşver dememeliyiz en ufak şeyde gitmek daha iyi

Bende gecen gün böyle hissettim. 4-5 tane kaysi yiyip üzerine yarım litre su iç. Tuvalete çıktığında geçiyorsa bağırsaklarda dolayıdır agri. Karnımız büyüdüğü için tüm agrilar birbirine girdi. Gaz sancisi da olabilir kabızlık olabilir.

Doğum zamanı bağırsaklar ekstra yumuşuyor canım tuvaletten çıkmama isteği oluşuyor. Bunlar hazırlık sancıları gibi geldi bana gaz sancısı da doğum sancısından beter

Yok o his pek geçmiyor ayıptır söylemesi rahim ve makat bolgemgem yer değişmiş gibi baskı hissi var orda

Korunmalı ilişkinin bir faydası olmazki ama. İlişki önermelerinin amacı spermde bulunan bir maddenin rahim ağzını yumuşatıyor olması

Kız önermeyin böyle şeyler birbirinize nane çok alerjik bir baharat Allah göstermesin nelere yol açar kestiremeyiz bile. Biri görür yapar falan hiç gerek yok
Kesinlikle iyi değil

Vllha hepsine de dikat ediyorum cmn bn oğlumda günde bir bardak rezene çayı içiyorudum bunda başladım sanirsam başlamam lazm yaa gazida vsr
Ben bugün çalışıyorum
Yarın sabah 11de yavruma kavuşucam Allah nasip ederse
İnşallah doğumlarımız kolay olsun bebişlerimiz sağlıkla gelsin süreci hep beraber bitirdik şaka maka
Ay cok heyecanlı ya rabim kolaylık versin inşallah su gibi gecsin sürecin doğurun glin ya tek kaldk

Ay verme ver diye demedim zaten
Aman vebale girmek istemem o bebek birkaç aylıktı yenidoğan değildi ben kendim de denemedim zaten
Metsilbiogaia tek kullandım
Acı bir baharat veriyorlardı büyüklerim eve gelince atıyordum
Kullandığımı söylerdim

Cok iyi yapmışsın csnmn
O değil de doğum sonrasında bu yana cidi bir baş ağrısı çekiyorum geçer diye bkliyom geçmiyor ya

Bugun kontrolun vardi. Beybiko 35+2. Bütün ölçümleri bir kaç gün ileride olarak haftasiyla uyumlu. Kilosu 2705gr ölçüldü. Cok sevindim kilo almasına. Oksijenlenmesi, suyu, duruşu olmasi gerektiği gibi olunca doktorum nstye gerek görmedi. 2 hafta sonra bir daha çağırdı. 16 temmuza gün aldık. Bir 28. Haftayi görseydik acaba görebilir miyiz diye endiselenirken cok sukur 38+3te normal zamaninda dunyaya gelecek mücadeleci yavrum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…