2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bir arkadaşım bir çay kaşığına nane kaynatıp veriyordu
Çok iyi geliyor demişti
Ben de oğlanda 6 ay çektim. Biogaia bile fayda etmedi en som metsil iyigeldi. 1 yaşında bile gaz sancısını ara ara çektik. Yine metsil kullandım
Kız önermeyin böyle şeyler birbirinize nane çok alerjik bir baharat Allah göstermesin nelere yol açar kestiremeyiz bile. Biri görür yapar falan hiç gerek yok 😳

Tüm gece gaz sancısı ile uyyamadik ya kızlar
Canım yediklerine dikkat et bol yeşillik az süt ürünleri almaya çalış baklagillerde ilk etapta sindirilmiyor, mercimek fasülye gibi şeyler yeme. Yediklerine az az kimyon atabilirsin gazını alıyor birde rezene çayı iç mutlaka. Bebeği emzirdikten sonra dik pozisyona getir YouTube’da videoları var 🙏🏼

Günaydın kızlar dün geceden beri yoğun gaz sancısı ve gaz var tuvatele çıkma isteği ama tuvaletim yok ayıp soylemesi bel ağrısı ve sadece 1 kere uzun bir kasilma rahimde baskı hissi oldu uyandığımda beri yine ayniyim acaba doğum sancilarimi bunlar

Günaydın kızlar dün geceden beri yoğun gaz sancısı ve gaz var tuvatele çıkma isteği ama tuvaletim yok ayıp soylemesi bel ağrısı ve sadece 1 kere uzun bir kasilma rahimde baskı hissi oldu uyandığımda beri yine ayniyim acaba doğum sancilarimi bunlar
Canım bugün uyandığımda benimde sancım oldu afedersin tuvalete gittim biraz rahatladım baskı bende de oluyor ama bence benim ki daha Erken doğum sancısı olsa hissederdim seninkinin derecesini bilmediğimden yorum yapmak istemiyorum aklına takılıyorsa doktor git bence son zamanlarda hiç birimiz aman boşver dememeliyiz en ufak şeyde gitmek daha iyi

Bende gecen gün böyle hissettim. 4-5 tane kaysi yiyip üzerine yarım litre su iç. Tuvalete çıktığında geçiyorsa bağırsaklarda dolayıdır agri. Karnımız büyüdüğü için tüm agrilar birbirine girdi. Gaz sancisi da olabilir kabızlık olabilir.

Doğum zamanı bağırsaklar ekstra yumuşuyor canım tuvaletten çıkmama isteği oluşuyor. Bunlar hazırlık sancıları gibi geldi bana gaz sancısı da doğum sancısından beter 🫠

Bende gecen gün böyle hissettim. 4-5 tane kaysi yiyip üzerine yarım litre su iç. Tuvalete çıktığında geçiyorsa bağırsaklarda dolayıdır agri. Karnımız büyüdüğü için tüm agrilar birbirine girdi. Gaz sancisi da olabilir kabızlık olabilir.
Yok o his pek geçmiyor ayıptır söylemesi rahim ve makat bolgemgem yer değişmiş gibi baskı hissi var orda

Cokkk teşekkür ederim cnm 🥰 🥰 🥰

Bilmiyorum ki cnm ya çok değil arada iki kere üst üste 😂

Ciddi söylüyorum suni sanci yazısını okuyunca içim ciz ediyo🥲

Allah affetsin çok güldüm hadtsnde suni sanci verirken birde önüme bu plates topunu koyduklar bir kez ciktm Allah'ım koridorda son odada oldum için aşağı doğru saldm bir saat gecti personel getirdi kamera kaydında cikmismdir çok komik ya ağlarken onu itip birdd ayağımla aşağı atmam

Korunmalı ilişkinin bir faydası olmazki ama. İlişki önermelerinin amacı spermde bulunan bir maddenin rahim ağzını yumuşatıyor olması😅

Bir arkadaşım bir çay kaşığına nane kaynatıp veriyordu
Çok iyi geliyor demişti
Ben de oğlanda 6 ay çektim. Biogaia bile fayda etmedi en som metsil iyigeldi. 1 yaşında bile gaz sancısını ara ara çektik. Yine metsil kullandım

Kızlar merhaba. Bugün kontrolüm vardı 34 haftalık olduk ama bebişin bütün değerleri ölçümleri 35 hafta ile uyumlu. Nst de sancı çıktı 59 larda. Şimdi serum ve ciğer geliştirici iğne yapılacak sonra tekrar nar çekilecek. Böyle bir durum yaşayan oldu mu? Ciğer geliştirici sonrasi doğum olmayıp eve giden var mı acaba?

Kız önermeyin böyle şeyler birbirinize nane çok alerjik bir baharat Allah göstermesin nelere yol açar kestiremeyiz bile. Biri görür yapar falan hiç gerek yok 😳
Kesinlikle iyi değil
Canım yediklerine dikkat et bol yeşillik az süt ürünleri almaya çalış baklagillerde ilk etapta sindirilmiyor, mercimek fasülye gibi şeyler yeme. Yediklerine az az kimyon atabilirsin gazını alıyor birde rezene çayı iç mutlaka. Bebeği emzirdikten sonra dik pozisyona getir YouTube’da videoları var 🙏🏼

Vllha hepsine de dikat ediyorum cmn bn oğlumda günde bir bardak rezene çayı içiyorudum bunda başladım sanirsam başlamam lazm 😂yaa gazida vsr 😂😂😂
Ben bugün çalışıyorum 😬
Yarın sabah 11de yavruma kavuşucam Allah nasip ederse 🌸
İnşallah doğumlarımız kolay olsun bebişlerimiz sağlıkla gelsin süreci hep beraber bitirdik şaka maka 🥺
Ay cok heyecanlı ya rabim kolaylık versin inşallah su gibi gecsin sürecin 🤲🤲 doğurun glin ya tek kaldk 😂😂

Kesinlikle iyi değil

Vllha hepsine de dikat ediyorum cmn bn oğlumda günde bir bardak rezene çayı içiyorudum bunda başladım sanirsam başlamam lazm 😂yaa gazida vsr 😂😂😂

Ay cok heyecanlı ya rabim kolaylık versin inşallah su gibi gecsin sürecin 🤲🤲 doğurun glin ya tek kaldk 😂😂
Ay verme ver diye demedim zaten
Aman vebale girmek istemem o bebek birkaç aylıktı yenidoğan değildi ben kendim de denemedim zaten
Metsilbiogaia tek kullandım
Acı bir baharat veriyorlardı büyüklerim eve gelince atıyordum
Kullandığımı söylerdim

Ay verme ver diye demedim zaten
Aman vebale girmek istemem o bebek birkaç aylıktı yenidoğan değildi ben kendim de denemedim zaten
Metsilbiogaia tek kullandım
Acı bir baharat veriyorlardı büyüklerim eve gelince atıyordum
Kullandığımı söylerdim
Cok iyi yapmışsın csnmn😍
O değil de doğum sonrasında bu yana cidi bir baş ağrısı çekiyorum geçer diye bkliyom geçmiyor ya

Bugun kontrolun vardi. Beybiko 35+2. Bütün ölçümleri bir kaç gün ileride olarak haftasiyla uyumlu. Kilosu 2705gr ölçüldü. Cok sevindim kilo almasına. Oksijenlenmesi, suyu, duruşu olmasi gerektiği gibi olunca doktorum nstye gerek görmedi. 2 hafta sonra bir daha çağırdı. 16 temmuza gün aldık. Bir 28. Haftayi görseydik acaba görebilir miyiz diye endiselenirken cok sukur 38+3te normal zamaninda dunyaya gelecek mücadeleci yavrum.

X