2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Hastane genelde ücretli süsleme yapiyor. Ben henüz görüşmedim. Riskli gebeligim var hastane önemli degil doktor onemli. Doktorum da disaridan. O yüzden ne olur ne olmaz diye aldim. Zaten küçücük bir kutuda geliyor. Yaptirmazlarsa da saklarim bebegin kutlanacak biseyi olur illa ki.
Evet doğumgününde de harika olur favladim ben de alirim bi gün insallah diye

Sezeryan korkulacak birşey değil ki kuzum tabi normal kadar güzel birşey yok ama sıkma canını bir yerde duymuştum çömelip kalkmak ve merdiven çıkmak bebeğin dönmesini sağlıyormuş ama gene bir araştır istersen
Ilk bebegim bide tecrubesizim tabi. Bilinmeyenden korkuyor insan canim😁 doktor bikac tane hareket onerdi bunlarida mutlaka arastiricam cok tesekkur ederim🙏🏼🙏🏼❤️

Ilk bebegim bide tecrubesizim tabi. Bilinmeyenden korkuyor insan canim😁 doktor bikac tane hareket onerdi bunlarida mutlaka arastiricam cok tesekkur ederim🙏🏼🙏🏼❤️
Bence cehalet mutluluktur başına ne geleceğini bilmek daha zor 😂
Sezaryen de normal doğum da tü kaka değil canını sıkma süreç güzel geçsin önemli değil doğum şekli 🌸

Tüm gece gaz sancısı ile uyyamadik ya kızlar
Bir arkadaşım bir çay kaşığına nane kaynatıp veriyordu
Çok iyi geliyor demişti
Ben de oğlanda 6 ay çektim. Biogaia bile fayda etmedi en som metsil iyigeldi. 1 yaşında bile gaz sancısını ara ara çektik. Yine metsil kullandım

Kızlar merhaba. Bugün kontrolüm vardı 34 haftalık olduk ama bebişin bütün değerleri ölçümleri 35 hafta ile uyumlu. Nst de sancı çıktı 59 larda. Şimdi serum ve ciğer geliştirici iğne yapılacak sonra tekrar nar çekilecek. Böyle bir durum yaşayan oldu mu? Ciğer geliştirici sonrasi doğum olmayıp eve giden var mı acaba?

X