2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
2 yaşında o sendrom bir başlıyor zaten, sonra her sene yeni sendrom oluyor Bitmeyen sendrom yapmışlar. Bakalım ben bir bebek ve bir ergenle napıcam

Evin en küçüğüydüm ama sosyal ogrenmeyle de öğrendim galiba ablamlardan ev idaresini. O yuzden temizlik konularinda falan oyle sallayamadim sorumluluğu

Bunda da bir sey degismeyecek yine biliyorum da benim bakis acim değişti. Ona guveniyorum biraz

2 yaşında o sendrom bir başlıyor zaten, sonra her sene yeni sendrom oluyor Bitmeyen sendrom yapmışlar. Bakalım ben bir bebek ve bir ergenle napıcam
Ayy en zor 2 dönem gercekten Allah yardimcin olsun kuzum gecen gun bir yazi okudum. Diyordu ki bir evlilik 2 defa sınanır. Birincisi bebek dogdugunda 2.si cocugun ergenliginde. Bunlari atlatan ciftler bosanmaz diyordu

Ayy en zor 2 dönem gercekten Allah yardimcin olsun kuzum gecen gun bir yazi okudum. Diyordu ki bir evlilik 2 defa sınanır. Birincisi bebek dogdugunda 2.si cocugun ergenliginde. Bunlari atlatan ciftler bosanmaz diyordu
Canımcım ergenlik dönemi zor gercekten, bir de koleje gittiği için iki kat zorlaşıyor. Şundan dolayı veliler arasında resmen sidik yarışı var. Küçücük çocuklara çok ciddi rakamlarda şeyler alıyorlar. Biz imkanımız dahilinde hiç bir şeyini eksik etmiyoruz ama daha fazlasını görüyor okulda. Şimdi saysam dudağın uçuklar. Sürekli teskin etmeye çalışıyoruz. Geçtiğimiz dönemi dönem birincisi olarak bitirdi, çalışkan olduğu için bile neler diyorlar. Eşim inanılmaz bir performans sergiliyor, çok anlayışlı bir baba moduna girdi de idare ediyoruz. Bana da beraber büyüteceğiz merak etme diye moral veriyor. Yaş dolayısıyla mı bilmem, illk doğurduğum zamanlarda aşağı yukarı senin eşin gibiyken şimdi çok başka bir baba modunda. Bu da beni rahatlatıyor.

Ben de bunu yazmak için girdim foruma
Tüm gün kasık sertliği yaşıyorum. Dinlenince hafifliyor gibi

Ben de bunu yazmak için girdim foruma
Tüm gün kasık sertliği yaşıyorum. Dinlenince hafifliyor gibi
Çok normal bir süreç canım ve dinlenmekten başka çaremiz yok. Ağrı kesicinin etki etmediği bir kemik batması. Çatın doğurabilmek için çatır çutur kemikleri birbirinden ayırıyor.Üstüne bir de rahim, bebek ve amniyon sıvısı yükü binince durum bu

Gebeliğim boyunca 1 tane parol tek aldım onda da kafamı kaldıramadığım için. İlaç kullanmayı düşünmüyorum yeterince ilaç veriyorlar bize.
Oğlumda hiçbir şey görmedim bunda bikinininhemen az üstünde şiddetli bir ağrım var. Yrın kontrol günüm bi sorucam

Bir de metabolizma durumunuz nasıl ? Benim sürekli bu ağrı tetikliyor gibi. Günde 3-4 defa çıkıyorum lavaboya

Ben de kızımda yaşamamıstım ama sanırım ikinci gebelikte rahim daha başka bir hal aldığı icin daha sancılı geçiyor. Tariflediğin ağrının aynısı bendeki de.

Kızlar siz doğum sonrası kilo vermeyi düşünmüyorsunuz nasıl düşünüyorsunuz?
Ben lohusayken sezeryanımla koşmak istiyorum içime dert girdi bu kilolardan

Ay evet ya ben de öyle oldum kızda ne güzel şeyler almıştım oğlanda ben de zorlandım mavi gri yeşil şöyle tatlış renkler de bulamadım

Selamlar kızlar :) herkese iyilik sağlık diliyorum . Dün akşam 18:00 de yaptıgım oksapar iğne aklımdan uçmuş resmen gece 11 de yaptım. Şimdi ne yapsam artık gece 11 e mi çekmem gerekir ?

Selamlar kızlar :) herkese iyilik sağlık diliyorum . Dün akşam 18:00 de yaptıgım oksapar iğne aklımdan uçmuş resmen gece 11 de yaptım. Şimdi ne yapsam artık gece 11 e mi çekmem gerekir ?
Hayır günlük rutinine devam et. Bir gün aksamadan bir şey olmaz. Her gece 11 i beklemen uyku kaliteni bozmasın.

Başlangıcı sen yaptın, devamını o getirecek hayırlı olsun Kız çocuğu annelerine daha çok çalışıyorlar, ben bile gezinirken gözüm kız bebek kıyafetletinde kalıyor hala
Ay valla sonu yok. Hayır almıcam diyorum sonra içinde hayal ediyorum, ayy çok yakışır, çok güzel fotolar da çekeriiim yiaa diyip alıyorum ıqumu düşürdü bu çocuk benim

Kız cocuguna zaaafim var
Giymez giydiririm
Ama giymeyecek hic bisiseyide olmadı
Kenara atilacak kadar almadim
Aldigim seyleri asiri ozenerek aliyodum sadece
Dogdugu gun bandana takan bi anası vardı
+1 bu ben olacam büyük ihtimalle ay yok ben illa giydiririm. Zaten 40ı çıksın ofisimde büyütmeyi düşündüğüm için çocuğu, farklı farklı kıyafetlere ihtiyacı olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…