2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Parası gıder dıgerlerı yanaşmıyor kadın bende kalma planları yapıyor klozetın cesmesının yerını değiştirin kedının kulunu banyodan alın ben salondan yatmam
Bir derdim var postuna yazıyor olsaydınız kayınvalidenizi dünyanın lincini yerdi de neyse sıkmayın canınızı.Canınızın istemediği hiçbir şeye de evet demeyin ayıp olmaz asıl ayıp size oluyo

Beni artık son raddeye getirdiler görüşmek istemiyorum dedim. Ama bilmiyorum eşim bugün tamam der yarın görüşelim der. Bakalım ne zaman yine beni sinir edecek şuan kurtuldum

Ben hep İdealist davrandım ilk 3 ay hatta 4 ay herkes yatağında yatacak diye şu lanet Afrika sıcakları geldi dağıttı ortalığı klima da yok çocuk yanimds yatmsya alıştı adam içeri gitti malum calisiyo uyumasi gerek.

Hep kızıyordum çocuk için yatak mi ayrılır nereye koyarsan orda yatar çocuk diye al işte büyük konustum Allah bana da verdi şimdiden derde düştüm.

Valla biz temas seviyoruz ya ikimiz de mesut süre soruyor ya ilişki testinde kim temas bağımlısı diye, gündüz değil ama gece ayak ayağa değecek o derece smdi zoruma gidiyor bizde de çok şey değişti çocuktan sonra ilk 4 ay uyku konusu iyiydi ama şu an canım sıkılıyor uyku konusuna bide çocuk uyuyunca 8 9 da brnde uyuyorum iyice uzak kaldık birbirimizden bende özlüyorum iki hafta önceyi

Ben ilk haftalar çok ağlamıştım eşime çok düşkündüm devamlı ağlıyordum artık beraber uyuyamıyoruz yatamıyoruz falan diye şimdi o salonda ben yatak odasında takılıp duruyoruz ama şöyle bir bakınca eski hayatım ne güzelmiş diyorum Allah yokluklarnı göstermesinama anne olmak çok zor baba yine devam ediyor hayatına

Eşi kayınvalide ve kardeşine hayır diyemediği çin zaten bu kadar yüz bulup kadının bebeği varken istememesine rağmen bu kadar ısrarcılar.İnsallah rabbim onlara akıl fikir versin
Benim eşimde asla hayır diyemiyor. Yıllardır çekiyorum da çocuğum doğduktan sonra daha çok üstüme geldiler

Bizde hep aynı yatakta uyuduk bebeğim beşiğinde şimdi mecbur klimada yatıyorum oda bizle beraber ama farklı koltuklar iyi bari sizde temasa devam. Bizde de ben temas bağımlısıyım onun dışında ben eşimin bana olan davranışlarını özlüyorum ya çocuk olunca pabucum dama atıldı çocuğu kıskanıyorsun diyor bana ama kıskanmak değil de ne bilim eskisi gibi davransın istiyorum

Aynen öyle gerçekten anne olmak çok zor ve çok güzel çok şükür ama gerçekten eski hallerimizi özlüyorum eşimle tek ve biriciktim şimdi eşim beni görmüyor oğlumu sevmekten

Ya bı utangaçlik geliyor herhalde bide koruma içgüdüsü siz iyi olun da ben olurumiyi kıvamına geldi bnmki ekonomiye daha çok kafa yoruyo falan onun da işi rast gelsin inşallah ne diyim maksimum 2 sene sarılır yatarız 2. Olmazsa

Kızlar bizim emzik konusu biraz çığırından çıktı çok alistirdik çocuğu en ufak mizlaamada emzik verdik çocuğa şimdi vicdan yapmaya başladım bundan sonra emzik sadece bende olcak meme emdikten sonra emzige çevirirse vercem emzigi kucagimdayken emsin inşallah yapabilirim

Sorsan esım bana çok düşkün nerde düşkün 2 bavul eşyan var kapının önüne koyacam senı dedım geçende kapıyı kıtledım abısı var dıye eve köye gırmıyor sureklı yurtta veya dıger evdeler Ankara'ya gıtceö dıye eve sokmadım ya Ankara'ya gıtcegım günde kavga ettım bayramdan sınra gıdecekmıeım tatil 9 günmüş ındırıverdım sıfonyerı yere dünde piknik çantasını asagıys attım herşey paramparça olmuş 3 kattan yakında senı de atacam dedım o kadar gözüm döndü sınırlendı mı elıme ne geçerse paramparça edıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…