2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bnmkinde d bı hissizlik var normal mi acaba cevremdekiler daha dur çok yenisin bnm hala agriyo diyenler var bilemedim. Sirtim da agriyo mesela sol omzuna iğne gibi bir şey batıyı çok yorulursam
Hissizlik bende de var. 7 sene önce doğum yapan bir arkadaşım var daha yeni yeni his geldi bana dedi sırt ağrısı için belli yoga duruşları var deneyebilirsiniz
Düğüm yerleri mi? Kenarlarda bende de oluyor o. Fıtık hiç gelmedi aklıma çünkü sürekli bir ağrı gibi değil de kesi yerlerinden kaynaklı bir acı daha çok konforsuz hissettiriyor çömelince vs sıkıştırıyor resmen. Tam tarif edemiyorum ya

Diz kapaklarım çok agriyor. Oturdum mesela kalkarken agriyor yere dizleri büküp egildigimde de cok agriyor. Bebeyi kaldirmaktan sanirim. Benim gibi olan var mi? En iyisi doktora görünmek ama bu sicaklarda o kadar zor ki bebekle cik git

İki aşı birden yapılıyor onu demiyorsun demi canım
Evet onu diyorum canım, 5 doz aşı var ya 3ü ayrı 2si ayrı bunları aynı anda yaptıran var mı diye merak ettim bizim doktor ilk dozu ayrı ayrı 2 dozu bir yazmış. Sağlık ocağındaki doktor 2 sini yaptırın demiş sipariş verdik sonra doktorun dediği gibi yapalım demiş. Aşılar da soğuk zincir olduğu için iptal edilmiyormuş.
M merakediyorum1 evet o aşılar canım.

Benim de öyle sezeryan yerine bastırınca acıyor. Doktor sözde iz kalmayacak demişti bildiğin iz var geçer mi ki
Ben izi geçeni hiç duymadım ya mesela benim şuan koyu kırmızı çizgi var dokununca elime baya iz geliyor belki zamanla düzelir ama görünürde iz kalacağına eminim allahtan baya aşağıda da göze batmıyor sadece bazı hareketleri yapmaya korkuyorum spor yapmak istiyorum korkuyorum

Ara ara o bölgede hissizlik olurmuş benim şuan normal hissediyorum ama eskisi gibi değil vücudum karnım baya yumuşadı

Bizimki geceleri dönmekten uyku uyutmuyor ya kendisi de uyumuyor eminim gözleri kapalı ama ne yapacağımı bilmiyorum yatağım kenarına battaniye galan sıkıştırdım park yatak var bende kendisini araya sokmaya çalışıyor normalde de çok hareketli benim oğlum şimdş ekstra hareketli çok yoruluyorum ya gece dönüyor düzeltemiyor kendini ağlıyor bazen bir sapa bir sola dönüyor durmadan devamlı yataktan ses geldikçe bişley oldu sanıyorum uyku falan kalmadı

Ya evet aşağıda olduğu için bende çok önemsemiyorum izi

Aayyy yazdıklarının altına imzamı atıyorum doğumdan sonra postürüm bozuldu ya aynaya bakınca moralim bozuluyo dik durmaya çalışıyorum yok sanki ordaki kaslarım kemiklerim erimiş

Biz ilk yoğurt denemesini yaptık garip buldu sanırım ama yedik.Dokunup dokunmadıgını nasıl anlayacağız kızlar

Kızlar bi sey sorucam size. Daha önce detaylı bakmamıştım fakat bugün dikkatimi çekti. Kızın popo ayrımı çizgisi diyim beline doğru gelirken çizginin bitimine doğru bi tarafa doğru yana doğru eğik gidiyo. Anlatabildim mi bilmiyorum. Ters j harfi gibi. Dümdüz olması gerekmiyor mu. Bubsekilde olan yada bilgisi olan varmi. Yarin doktor kontrolü var ama bunu da sorsam mı kararsızım. Ben mi kuruntu yapıyorum acaba

Dogumdan 3 ay sonra spor yapabilirsin demisti doktorum ama karin kasi calistiran hareketler icin biraz daha bekle demisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…