2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Tabii canım yararlı baktariden çok koruyucu kıvam artırıcı vardır. Güzel maya güzel yoğurt demek ama hazır yoğurt nasıl taş gibi benim yaptığım su gibi... NŞA nda benim yoğurdumunda taş gibi olması gerekir ama nerde şimdi şimdi düzeliyor...

Ya masallah size listenizin dinamik ve tamamen size özel olması da çok iyi. İnsallah hedef kilonuza hedef sürenizde inersiniz iste böyle üzmeden yapılacak liste lazım. Ben bu süreçte psikolojik açıdan cok zorlandım yalnızlık çektim böyle hissettikçe de yedim bi güzel tipik duygusal açlık işte. Neyse bi ise başlayım da koşuşturma arasında duygusallık falan kalmaz

Ben de ise başlayınca veririm diye düşünüyorum ne diyet ne spor istiyor canım. Zaten benim göbeğim açıyor hala garip bir şekilde
Bnmkinde d bı hissizlik var normal mi acaba cevremdekiler daha dur çok yenisin bnm hala agriyo diyenler var bilemedim. Sirtim da agriyo mesela sol omzuna iğne gibi bir şey batıyı çok yorulursam

Valla bende duygusallık açlıktan bide zaman bollugundan yiyorum sanırım sabah 5 te 6 da güne başlıyoruz 8 de kahvaltı yap 12 gibi atistir biseyler 2 gibi kahve iç yanında petibor bisküvi batiriuorum kahveye çok iyi hissettiriyor bilmiyorum hiç böyle bir alışkanlığım yoktu hatta kardeşime kızıyordum bundan ne zevk alıyorsun bomboş bisküvi boşuna yük diye şimdi kendim yapıyorum akşam da akşam yemeği işte emziriyorum diye ne kadar istersem aslinda bende biliyorum ne yapman gerektiğini ama motivasyon eksik yapamıyorum

Sezeryan mı sizin de? Benim tam göbek deliği hizası pantolon falan giyince aciyor baya baya
Evet sezeryan ama benim orası ağrımıyor dikiş yerlerime baskı yapınca sanki böyle kopacakmjş gibi bir his geliyor belki psikolojiktir bilmiyorum. Sizinki belki göbek fıtığı olabilir ya baktırdınız mı

Süpersin 2 ay daha devam edebilsen çok çok iyi olur gibi ben 1. Ayın sonunda pes ettim maalesef

Benim de öyle sezeryan yerine bastırınca acıyor. Doktor sözde iz kalmayacak demişti bildiğin iz var geçer mi ki

Keyifleri ne zaman lsterse o zaman

Maşallah Bizimki ağlıyor yüz üstü yatınca sıkılıyor sanırım

Bizimki öyle dedi ama bilemedim sanırım sevmiyor ağlıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…