2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar benimki de nerdeyse iki saatte acıkmaya başladı meme mama alıyor bi saat yatıyor sonra sürekli mikirdanma halinde böyle olan var mı aranızda ?

Bende sundan aldım ama düzenli içmedim
Bitkisel çaylara kürlere dikkat edin kızlar karaciğer enzimlerinizi falan yükseltmesin Allah korusun

Eklentiler

• IMG_4105.png
    266,9 KB · Görüntüleme: 38
günaydın kızlar, ikeadaki bu lambayı kullanan var mı alt değiştirme emzirme için ışık yeterli mi ya da ne önerirsiniz?
Bende tuz lambası var ama alt değiştirme için yetmiyor

Sen de içmek ister misin diye sorsan mı acaba tadını zaten sevmeyecektir ona meyveli sütler alsan bu senin bu bebeğin diye ama bir kez anne sütünü denese mi acaba

Kızlar benimki de nerdeyse iki saatte acıkmaya başladı meme mama alıyor bi saat yatıyor sonra sürekli mikirdanma halinde böyle olan var mı aranızda ?
Bizde 3 gündür öyleyiz, acaba sütüm mi azaldı diye düşünüyorum çünkü stres ve kaygılarımda son 3 gündür arttı. Zor geçişli aldım sağıp buzluğa attım kriz anlarında doymazsa diye

Bende yapmıyordum ama sütümün azaldığını hissediyorum, uyarmak için göğüsleri boşaltıyorum bugün belki de üretim olmuyor bitmediği için

Ayy kızlar sabaha kadar üstümde yattı yerine koyuyorum kalkıyor üstümde yattı değişik değişik pozisyonlarda yattık bende uyuyorum insallah uyurken bi yerine zarar vermemişimdir uykuya karşı koyamiyorum sonra da kafama takılıyor

Dün tüm gün resmen yapışık yaşadık sürekli memenin önünde bıraktığım anda ağlıyor sürekli emmek istiyor belki durur diye mama verdim yok yine aynı emdikçe gaz yapıyor kusuyor ağlıyor bu sefer kafayı yemek üzereyim

Bende yapmıyordum ama sütümün azaldığını hissediyorum, uyarmak için göğüsleri boşaltıyorum bugün belki de üretim olmuyor bitmediği için
Bende de var o his 2 gündür ya inşallah yanılıyoruzdur..ben de sağım yapayım o zaman..ne ara fırsat bulacaksam

Merhabalar. Bende Mart annesi olacaktım ama 28 Şubat'ta bebeğim dünyaya geldi ve Şubat annesi oldum. Gaz konusu hakkında etkili bir önerim tüm annelerimize. Ben sabah kahvaltı öncesi ve akşam yemeği öncesi 1 çay kaşığı kimyonu ağzıma atıp hemen ardından su içiyorum. Hem sütümü arttiriyor hemde bebeğim kolaylıkla gazını çıkartıyor. İlk bebegimdede aynı yöntemi kullaniyordum. Doğal bir yol lütfen sizde deneyin. Ben çok etkisini gördüm. Cevremdede çok faydasını gören var.

Kızlar mama verirken miktarı kendini mi ayarlıyorsunuz bebeğe gore yoksa doktorunuz kac cc vermeniz gerektigini soyledi mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…