2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Haha az önce aynısını düşündüm hatta geçenlerde ben de ağladım bu insta momlar hiç mi zorlanmıyor ya ne ara fırsat buluyorlar bunca aktiviteye ben saçımı tarayamıyorum duş alınca aşırı lüks hissediyorum kaldı ki annem var yanımda destek eşim de aynı şekilde ama bi bakıyorum kadın her gün makyaj saç baş bebesiyle orda burda hep bi pozlar videolar bebek gayet sakin falan

Kızlar şu kafadan nasıl çıkıcam inanın bilmiyorum silikon uçla emmeye basladi ama bu seferde sut yetmiyo hayatimda icmedigim yemedigim seyleri tuketiyorum ama yok artmiyor heralde hep araniyor mama verirken de ben hep agliyorum bu kfadan nasil cikilir

Anne sütünden aldığı kardır mama da öcü değil diye düşünerek. Yetmesi tabii ki güzel olurdu ama yetmiyorsa da napalım gayet güzel mis gibi ayına uygun mama yiyorlar yani en azından ona ulaşımımız rahat. Hiç ters bakmıyorum ben mamaya, ondan da alacağı vitamin mineral vardır üzülmeyin. Bu arada bol su ve bestlak damla artırıyor kesin bilgi, bulgur pilavı da keza. Su içmeyi sevmiyorum ama kesinlikle içtiğim gün fark ediyor o yüzden içmeye çalışıyorum

Ya bir tanesi bebekle 10. Gün rutini çekmiş serumlar cilt bakımları fena kahvaltısını hazırlıyor gidiyor banyoya cilt bakimini yapıyor sırayla bir de hepsi en az yarım saati alır zaten anne olmayan inanıyordur

Bi arkadaşım doğum yaptıktan sonra konuşmamıştık doğru düzgün hiç, ben instadan takip ettiğim kadarıyla aa ne güzel ya çok rahat falan diyodum geziyo da tozuyo da falan. Sonra bi konuştuk depresyondayım dedi perişan haldeymiş. Öyle uzun uzun dertleştik iyi geldi

Aynı durumdayız canım 25 günlük olduk sütüm azalıyor benim hatta gittikçe.. muhtemelen kesilecek gibi yapacak bisey yok takviye damla tarif hepsini yapıyorum potansiyelim buymuş

Güzel anneler merhabalar nasılsınız uzun zamandır girmiyordum sayfaya. Umarım her şey yolundadır yeni hayata uyum sağlamak zor özellikle ilk çocuğu yeni kardeşine adapte etmek çok daha zormuş. Ben hala bunu yapamadım. Sizler kardeşlerini kıskanma konusunda neler yaptınız

Bende dogum oncesi hic ters bakmiyordum aslinda ama bu lohusa kafasi midir nedir sanki benim elimde olan biseymis gibi ona dertleniyorum valla elimde olan herseyi yapiyorum bende damla su komposto yulaf caylar vs.
Aynı durumdayız canım 25 günlük olduk sütüm azalıyor benim hatta gittikçe.. muhtemelen kesilecek gibi yapacak bisey yok takviye damla tarif hepsini yapıyorum potansiyelim buymuş
Zaten elimizden birsey gelmiyor ama kendimizi sucluyoruz ebebekteki malt iceceginden aldiriyorum simdi esime cok iyi diyorlar insallah ise yarar ve emzirme danismaniyla konusmayi dusunuyorum elimden geleni yapayim da sonra ben sunu yapmadim demem

Biz geçenlerde 1. Ay fotosu çekelim dedik perişan olduk ben sadece üstüme bişey giydim altta eşofman orayı almadık fotoya saçımı taradım bi ruj bi rimel 5 dk da bi foto tabi öncesinde bebişi emzirip sakinleştirdik ki yine de fotoda ağladığı için emzikle çıktı ama sonrası perişanlık yıkıldım resmen

Bazen göründüğü gibi olmuyor işte. İnsta momları gördükçe aklıma bu geliyor kendimi motive ediyorum bunlarda benim gibi zırlıyor biliyorum diye

Ben ilk bebeğime yalnız bakmıştım.
Ben bu dönemde eşten ayrı kalmayı dopru bulmuyorum, rahata alışmasın gece falan kalksın erkek de gayet istiyorum. Ben gitmezdim.

Bebeler evde durmuyor çünkü balım.
Dışarıda mis gibiler.
Sabah işe gittim, hava soğuk diye götürmedim bebeği. Öğlenden beri canıma okudu. Şimdi alıp dışarı çıkıcam biliyorum ki uslu duracak.

Belki de ben evde çocuk bakamıyorum bilmiyorum

Alkolsüz bira sütü artırıyor dediler bana ama e bebekteki malt içecekleri değil efesin alkolsüz birasını önerdiler yarın marketlere bakıcam faydası olursa yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…