2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Olmuyor şu anda ama çok takılmamaya çalışıyorum çünkü süt için çok fazla takviye alıyorum ve çok yiyorum

Netira bizimki. Bilemedim 2 haftalık bebelere kullanılır mı kafam karıştı. Ben eczacıma sordum yetişkin damlası aslında gerek yok ama sen bilirsin dedi
Ben eczacıyım bende kullandım 4 günde geçirdi bebeğin gözünü neden Eczacı öyle demiş anlamadım

Bebeği her beslenmeden sonra kusanlar özellikle de yatarken siz de uyuyor musunuz onunla yoksa kusar diye başında biri bekliyor mu sırayla ?ben uyuyamıyorum eğer başka uyanık biri yoksa yanımızda
İlk bir ay kadar bende başında beklerdim. Yan yatırın bel ve karnına dönmemesi için destek yapın. Ve en önemlisi Rabbım sana emanet diyerek gönül rahatlığı ile gözlerinizi kapatın. Cunku bu kusma olayı hangi beslenmede veya ne zaman olacağı belli olmuyor. Gazının çıkmasına önem verin. Üst gaz çıkmadığı zamanda kusma yapabiliyor midesi rahatsız olduğu için. Onun dışında reflu yatağı kullanjn yoksa ve beslenmenin hemen ardından yatirmamaya özen gösterin. Bi sure omuzda dik halde kalsın. Mide kapakcigi bizler kadar gelişmiş olmadığı için yattığında geri geliyo

Hep rabbim sana emanet oğlum diyerek yola devam ediyorum yoksa devam edemem

Siz ve kızınız nasılsınız ?

Reflü yatağında yatıyor ama yan yatmak istemiyor hep sırtüstü dönmek istiyor gaz çıkarıyoruz çıkmasa da mutlaka dik tutuyoruz geriye bir tek tevekkül kalıyor sanırım. Allah’a emanet inşallah başarabilirim

Kızlar bebeğin yan değil düz yatırılması gerek demiş bu uzman ne dersiniz , ben hep yan yatırıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…