2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Aşı olurken ağladı diye doktorda çıldırdı
Çok ilginç gerçekten bebek bu iğneye ne tepki vermesi gerekirmiş acaba kayınvalidenize göre aklıma acilde çalıştığım günleri getirdi tetiklendim valla höf, daha bi yere götürmeyin nolur kvyi bebekler çok bilmiş babaannelerle gelince sinir olurdum aşırı

Son düzenleme:
Öğlen 2 de ancak uyuyo 2 saate yakın o da banyo yaptırsam canım sonra uyaniyo 4 ten 8 e kadar ayakta

Ben doğumdan sonra -10 kilo vermişim ama gebelikte kilo almadım hamile kaldığım kiloda bitirdim gebeliği.

Kızlar kabızlık için doktor her mamaya 1 çay kaşığı zeytinyağı dedi her mamaya koymuyorum ama günde en az 2 kere koyuyorum ben faydasını gördüm isterseniz deneyin paramilitary kullanıyorum bende

Kızlar bu gün doktora gittik göbeği için
Kültür aldı kanama var diye hemofili falan da bakacaklarmış
K vit aşısı bazen işe yaramıyor dedi bir daha aşı olduk
Kan verdik hemogram vs için
Göbeği hala garip ya çok üzülüyorum
Gözü de çapaklanmıştı tek göz olduğu için gözyaşı kanalı tıkalı olabilir dedi damla verdi göbeğe de kullan damlayı dedi
İnş göbek de göz de düzelir

Geçmiş olsun. Bizim gözümüze de damla verdi ben emin olamadım kullanmadım. Adı ne damlanın?

Kızlar bu gaz asla çıkmıyor 25 dk gaz çıkarmaya çalışıyoruz ama yok.. çıldırıcam 2 gündür kaka da yapamıyorlar bir bebeğim sadece anne sütü içiyor o da yapamıyor diğer bebeğim mama içiyor o da kaka yapamıyor. 2 gündür gaz sancısı çekiyoruz mamayı aptamilden sma comforta geçtim yok yok yok.. sürekli ıkınıyorlar okunmaktan uyuşamıyorlar göbeklerine saat yönünde elle masaj yapıyorum yok. Sırtlarını pat pat yapıp sıvazlıyorum süpürerek vuruyorum yok gaz çıkmıyor ıkınarak kendileri 2 pırt yapıyor o kadar napıcam ben çarşamba doktora götüreceğim ama o zaman kadar yazık okundukça onlar ben üzülüyorum

Ben de aşırı sinirlendim de utandım

Anne babadan daha çok tepki vermeleri de ayrı bir olay

Çok geçmiş olsun kaç kiloydu kaç çıktı kilosu kaç günlük bebeğiniz

Benimde basenler den olmuyo

Kizlar gaz çıkarmadan kasıt gegirme de olur mu yoksa sadece makattan mı olmalı
Benimki emme ve mamadan sonra 2-3 kere gegiriyor ve rahatlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…