2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Tek meme için mi geçerli bu

Ben dee. Hamilelik öncesi kiloma da inemedim zaten. Ekmek arası helva yersem daha da inemicem gibi

Kvler kapatılsın ya
Kaç haftalıkken yaptırdınız
4 aylıktı bütün belirtiler pik yapınca huzursuzluktan beslenemez duruma gelince karar vermiştim.
Kıyamam ya Allah şifa versin minik kuzuya
Yaaa ağlicak o zaman en son topuk kanı alınırken nefesi kesilmişti o unuttu ben unutamadım

Ben ilk 2 hafta çok fenaydı kalça ağrım kemikler yerine oturdukça azaldı şimdi eski halime döndüm

Kızlar bebeğinizden kan alınırken ağlamasını istemiyorsanız sağ serçe parmağınızı (tabi temiz olduğundan eminseniz) emzik gibi damağına dayayın emsin asla ağlamıyorlar bu şekilde. Ağladıklarında kendilerini kastıkları için kan akışıda çok azalıyor işlem dahada zorlaşıyor herkes için

Oh çok şükür geçecek yani doğum yapalı 2 hafta oldu ama biraz zor olduğunu varsayarsak yakında benimki de geçer diye ümit ediyorum

Oh çok şükür geçecek yani doğum yapalı 2 hafta oldu ama biraz zor olduğunu varsayarsak yakında benimki de geçer diye ümit ediyorum
Henüz çok yeni sayılır Fizyolojik başka bir sıkıntınız yoksa doğum kaynaklı kemik ağrıları tamamen geçiyor 1 aya kadar korkmayın

ben hiç 30 u göremedim cnm kesme sen yinede dr dedim sağıyorum 6 yada 7 cc çıkıyor 1 damlada olsa ver anne sütünü dedi ama şu var bebek emdikce süt çoğalıyor birde bebek emdiğinde daha çok emiyormuş makina nede olsa bebeğin emdiği gibi olmuyor muş

bak benim 2 sağımda çıkan bu yinede kesmiyorum emziriyorum eds deniycem birde kendisi emmesi için ozaman süt te artıyormuş tek çarem o

Eklentiler

• 0CB09B88-AEEF-4BC7-A7B5-0148B8F7E1F8.jpeg
    68,6 KB · Görüntüleme: 88
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…