2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bizde aynı durumdayız probiyotik ve gaz damlası kullanıyorum onun dışında masaj yapıyorum yok olmuyor hiç derin uykusu yok hep ıkınıyor

Slingte boynu çok bükülüyor geldi bizimkinin henüz 12 günlüğüz, acaba uygundur mudur sizinde boyun bükülüyor mu

Bende günde 1 kere içiyorum benim bebeğimde çok gazlı. Gaz ilacı da kullanıyorum ama pek fayda etmedi gibi. Bazı bebekler çok gazlı oluyor ne yaparsan yap hiçbir şey fayda etmiyor kabullendim artık.
Hangi ilacı kullanıyorsun? Evet aşırı gazlı ne yaptıysam geçmiyor

Slingte boynu çok bükülüyor geldi bizimkinin henüz 12 günlüğüz, acaba uygundur mudur sizinde boyun bükülüyor mu

Yeterince sıkı bağlanmamış olabilir mi?
Kafayı tam tutamıyorken hangi tarafa yatırıyorsa o tarafta omuza uzanan kısma kafayı sokabilirsin de, destek oluyor.

Canım ben çok çektim bu yralardan bebeğim 42 günlük ilk bir ay ağlayarak emzirdim hala sağ tarafın ucu tam kapanmadı ama acı çekmiyorum pek artık. Piyasadaki tüm ürünleri kullandım hiç biri tam fayda etmiyor yapılması gereken tek şey doğru tutturmak. Youtube da breastfeeding sandwich latch yazıp videolardan doğru tutturmayı öğrendikten sonra geçti

Biogaianın bigaiaya döndüğü doğru mu?
Ben ayrı sanıyordum onları bugün bioagaia alırken eczacı öyle söyledi ama güven vermedi.

D vitamini alacaktım haftaya ocean, bigaia zaten D vitaminli almam o durumda.

Ama bana ikisi ayrı ürün gibi geliyor.

Bu gögüs agrisi ne zaman gececek bebegim emmiyor sagip veriyorum surekli ama sert ve cok agriyor ne kadar sagarsam sagim rahatlamiyorum artik beze falan olacak diye korkuyorum

Doktor çok az dedi, beslenince geçer dedi. Yok sanmıyorum karnımdayken de geceleri çok uyurdu bilirdim

Ben buraya yazmaya korkuyorum ama benim bebeğimin 16. Günü biraz fazla uyuyo hem gece hem gündüz 20 saat oluyordur herhalde bi akşamları 9 12 arası gazı tutuyo ağlıyo ama çoğunluk uykudan şikayet edince bizimki mi sıkıntılı diye bi korktum yoksa maşallah diyip yoluma devam mı edeyim emzirmek için bile zorla kaldırıyorum çoğunlukla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…