2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Sağ memeden doğru düzgün süt gelmiyor bu yüzden de sağı emmek istemiyor. Eşitlense sağ sol belki mamaya ihtiyaç duymıcam veya çok az vericem. Sağmaya vaktim de olmuyor çok hararetli geçiyor günler. Yıldım gerçekten ne bu memelerden çektiğim

Göbekler kaçıncı gün düştü kızlar ? Düştükten sonra bir şey kullandınız mı göbeğe

Canım rahat ol bende korkmuştum annem ve kv gidince ilk gün zorlandım ama sonra daha rahat oldum karışan kimse yok
Uyumayınca yemek yapma ve yemek yeme işi nasıl oluyor? Bunu çok merak ediyorum çünkü artık uyumuyor kızım gaz sancısı yüzünden

kızlar bebek çamaşırlarını ütülüyor musunuz? Ben kurutmaya atıyorum yumuşacık çıkıyor zaten ama sanki ütülemem gerekiyormuş gibi hissediyorum

Kızlar ilk defa süt sağayım dedim mochiyle sağdım ama kaç saat dışarıda durabilir bu süt yada dolapda buzluğa girmeden kaç saat durur 🙄

kızlar bebek çamaşırlarını ütülüyor musunuz? Ben kurutmaya atıyorum yumuşacık çıkıyor zaten ama sanki ütülemem gerekiyormuş gibi hissediyorum
Hamileyken ütüleyip koymuştum şimdi ütü için vaktim yok kurutmadan çıktığı gibi dolabına asıyorum.

X