2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kilo takibi için günlük mü gittiniz?
Aynı durumdayız ne yapacağım bilmiyorum

Her enzirmede tek göğüs mü emziriyorsunuz ? Bir de çis sayısı her idrarında mı alınıp bakılıyor

Yani benim de aklım ne zaman sağım yapacağımızı almıyor zaten 2 saatte bir emzirme oluyor o da üzün sürüyor ne ara sağım yapılabilir ki bu şartlarda

Yani benim de aklım ne zaman sağım yapacağımızı almıyor zaten 2 saatte bir emzirme oluyor o da üzün sürüyor ne ara sağım yapılabilir ki bu şartlarda
Ben sağım yaptığım zaman göğüslerim daha çocuk uyanmadan taş gibi oluyor ve çocuk hepsini boşaltamıyor, çocuğa bir faydasını göremedim arz talep dengesini bozmamak için sağımı bıraktım, bu şekilde çocuğa yetecek kadar olanı vucudum kendi ayarlayacaktır diye umut ediyorum, bezlerine bakarsak da aç kalmamış görünüyor

Ben hiç sağım yapamadım çok üzülüyorum sadece ilk günlerde 2 kere yapabildim bir daha da fırsatım olmadı

Ya çok teşekkür ederim evet evet 15 gün oldu takip ediyorum ama çok yazamıyorum günler o kadar hızlı ve yoğun geçiyor ki siz nasılsınız
Kendi başınıza mısınız nasıl geçiyor günler ben de birkaç güne tek bakmaya baslayacagım biraz endişeliyim

Her enzirmede tek göğüs mü emziriyorsunuz ? Bir de çis sayısı her idrarında mı alınıp bakılıyor
Emzirme işi benim icin bir muamma. Danışman ebe ve hastanedeki hemşireler bir beslemede her iki göğüsten emzirmemi söylemisti. Cocuk doktoru prof hoca da tek göğüsten dedi. Peki ben ne yapiyorum: tek gögüs bosaldi ve hala araniyorsa ikinciye geçiyorum yoksa tek göğüs ilerliyorum. Çiş sayisi eger bez agirsa çizgi mavisyse tek çiş sayiyorum onu. Eğer cok fazla değilse yarim çiş olarak not aliyorum danışman öyle demişti.

Hangi bezde çıkıyor bu mavi çizgi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…