2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Aynı şeyi düşünüyorum kaç gündür öpmemden hoşlanmıyor karnına masaj yaptırmıyor bi tek beline pış pış yaptırıyor umarım karakteri böyle değildir

Benim kız da 45-50 dakikada bir sancıyla uyandı hala daha uyuyamıyor pertim çıktı çok uykusuzum
Aynı bizim de 45-50 dk uykular hep uyandı göz altlarım mor valla kapatıcı alcam iyi bisey en sonunda
Bugün doktor kontrolü var devlet hastanesinde işitme testi yapılacak ona da bir sorayım gaz için

Sagim yapip süt durumunu anlayamazsiniz az cikarsa moraliniz bozulmasin. Bebegin emmesiyle makinanin cekmesi ayni seyler degil. Ben moralimi yok yere cok bozdum zamaninda siz bozmayin diye yazmak istedim

Altini degistirdikten sonra emziriyorum amma yinede cogu zaman kusma oluyor 1aylik kontrolde doktoruna soyleyecem

Nasıl bir sonuç aldınız
Yani mucizeler yaratmadı açikçası ama o kadar paniktim ki biraz rahatlamış oldum. Emzirme seklime baktı farklı emzirme yöntemlerini gösterdi. Süt arttırmak için sağım önerdi. Sonrasında günlük takip yaptı. Emzirme günlüğü tutturdu. Kaşık biberon kullanmayı gösterdi. Günlük çiş kaka emzirme ve sağım sayılarını not ettirdi. Kilo takibi için saglik ocagina gittim düzenli. Hala yazisiyoruz bir sorum oldugunda danisiyorum

Kızlar gaz problemini çözemiyorum artık derin uykuya dalamaz oldu gaz sancısından, her emzirmeden sonra 10-15 dk dik tutup hafifçe vuruyorum ama çıkmıyor, bacaklarını öne arkaya götürüp getiriyorum ne varsa denedim olmadı, maflor damla verdi doktor o da işe yaramıyor ne yapacağım bilmiyorum

Nasıl bir sonuç aldınız

Danışmanın bazı önerileri realistik gelmeyince açikcasi dediklerini çok da sallamadim. Kilo artişı yeterince olmayınca hem emzirip günde 6 kez sağım yapmayı veya mama desteği tavsiye etti. Bebegine yalniz bakan ve günde en az 10 kez emziren biri olarak 6 kez sağım yapamam dedim ve emzirmeye odaklandım sadece. Benim gibi hicbirsey bilmeyenleri danişman rahatlatabilir. Ama benim asıl olayım uyku. Ne zaman daha fazla uyumaya başladım o zaman işler yoluna girdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…