2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bizde 34 gunluguz ve bu surec 3-4 gundur bu sekilde bence atak durumlari diye dusunuyorum

Anne olmak çook zormuş gerçekten. İnşallah temiz çıkar

Belki de sık emzirince yumuşak oluyor tamam o zaman bunu takmıycam teşekkür ederim

Seninki yine uyumuş bak benimki sabah 10 da kalktı akşam 10 buçukta uyudu aralarda memede uyuyakaldı gerçi hakkını yemeyim

Ben molfix pure&soft kullanıyorum şu an elimdeki bezlerde gösterge yok maalesef

bu emzirme danışmanları ücretlimi birde nasıl bir yol izlediniz memeyi alıyormuydu normalde benim bebeğim memeyi asla ağzına almıyor kıyameti kopartıyor silikon ucu takınca şap diye hemen kapıyo eds deneyeyim birde diyorum kendimce silikonu burakmak için kademe kadene kestim 1 tanesini asla onuda almıyor ağzına çok uyanık bi çocuk

nasıl tutarak sıkıştırdı peki silikon uç kullandınızmı sizde

Canım inan beni hiç emmeyen bebek doğru teknikle hemen emdiyse silikon ucuda anında bırakır.Çünkü ben biberonla besleyip sonrasında ağzına emzik verip uyutuyordum o kadar vahimdi yani durumum
Peki biberonu da bıraktınız mı tamamen meme reddi olmaması için

Mahvolduk atak haftası mı başka birşey mi ben anlamadım çocuk uyanık olduğu her an ağladı canım çıktı yarın da böyle olursa doktora mı götürsem bilemedim. Uyutana kadar canım çıktı
Aç olmadığına eminsiniz değil mi bez sayısı nasıl

Kızlar bebeği çok zor uyanan var mı? Kaç saatte bir uyandırıyorsunuz? 2 saatte bir uyanmak istemiyor
Canım ilk 15 gün 3saatte uyandırdım ben ama şimdi zaten asla uyumuyor uyusa bile o kadar. Bence 2 haftadan sonra uyandırmaya zorlamamak lazım, özel bi sarılık durumu vs yoksa tabi. Kendileri uyanıyorlar zaten max 2 saate, seninki kaç günlük bilmiyorum da çok zorlama 2 haftayı geçtiyse

İki saattir aralıksız ağlıyor aç değil 60 cc mama üstüne meme içti gazı var kıpkırmızı oluyor çıkaramıyor
Karın masajı deneyebilirsiniz. İnstagramda ayrıntılı güzel paylaşan biri vardı bulabilirsem atarım. Bizimki de aynı modda birkaç gündür masaj rahatlattı

Mahvolduk atak haftası mı başka birşey mi ben anlamadım çocuk uyanık olduğu her an ağladı canım çıktı yarın da böyle olursa doktora mı götürsem bilemedim. Uyutana kadar canım çıktı
Nasıl uyuttunuz en sonunda? Allah yardımcınız olsun inşallah toparlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…