2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben de yutkunma sesi ile anlamaya çalışıyorum bi de bazen ağzına süt dolduruyor uyuya kalıyor süt sızıyor ağız kenarından ha süt varmış diyorum
Ama uyuyor ya bida uyanıyor hoba devam sağmak ile emmek aynı süt miktarı olmuyor yalnız

Kızlar bi de gece emzirmek için kalkıyoruz ya bazen çok acıkmış oluyorum
Siz o ara bir şey yiyor musunuz

Kafada yetiyor mu diye kurmamak lazım o zaman yarın ben de deniyim rezene kimyon
Psikoloji bence çok önemli. Ben hamileyken sezaryenden çıkıp odaya gelince bebeği emzirecem ve hemen sütüm gelecek diye güvendim bedenime öyle de oldu hemen sütüm gelmeye başladı

Psikoloji bence çok önemli. Ben hamileyken sezaryenden çıkıp odaya gelince bebeği emzirecem ve hemen sütüm gelecek diye güvendim bedenime öyle de oldu hemen sütüm gelmeye başladı
Onu ben de yaptım senin sayende güç aldım oldu
Yani emdi birkaç saat sonra süt belirdi
Mama verdim ama süt belirmesi bile bana yetti

Arkadaşlar lütfen cevap verir misiniz bir şey sormak istiyorum regl 6 7 gün kala aşırı uyku halsizlik ve mide bulantısı yaşadınız mı çatlatma iğnesi oldum ben test için beklemedeyim ama bugün uyu uyan uyu uyan ve iştahım iğne vurulduğumda çok açıldı suan yok ve midem bulanıyor ve çok uykum var tüm gün uyumama rağmen erken belirti
Olur mu ya sevgili anneler cevaplarsanız sevinirim

Kızlar sütünü sağanlar ne kadar çıkıyor acaba benim çok az geliyor süt bebeğim ağlıyor az geldiğinden emmek istemiyor mama veriyorum mecburen. Sağma makinası olarak medela var elektrikli onu kullanıyprum başka birşey mi alsam ne yapsam şaşırdım . Bir akıl verin bana

Kızlar 35. Günümüz 5. Haftamız. Sabah 9:30 dan beri toplasınız 3-4 saat uyuduk sürekli ağlama hali içindeyiz. Acile gitmeli miyiz? Uykuya dalamıyor çocuğum bir sıkıntısı mı var bilmiyorum asla uyumuyor

Lansinoh çiftli var ben de. Memnunum

Benimde 1 gün çok sertti taş gibi oldu mastit olcam diye korktum ama emzirdikçe ertesi gün yumuşacık oldu bende ebeye sormuştum o da yumuşak göğüs olması sorun değil dedi süt sıkınca bayağı geliyor çünkü. Panik yapılacak bir durum değilmiş vücut bebek emdiği sırada sütü taze üretiyormuş.
Çok geçmiş olsun umarım sonuçlarınız temiz çıkar

İnşallah canım çok sağol

Canım benim kızımda çok huzursuzdu dün gece. Bir sıkıntısı mı var diye düşünerek bugün doktoruna götürdüm kan ve idrar tahlili yapıldı. Acile değil de gündüz polikliniğe çocuk doktoruna götürsen daha iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…