2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Aksine ön süt arka süt meselesi için tek meme emzirin sırayla diyorlar

Bugün yine kabus gibi geçiyor. Sabahtan beri sancımız var ağla ağla bir dalıyor bir ağlıyor bir dalıyor bir ağlıyor. 10 dan beri uyutamadım 15 dakika da bir uyandı. Hep ağladı. 35. Günümüz. Gaz 5. 6. Haftalarda pik yapıyor diyorlar

Bizimki de öyle ve tantana çıkıyor her seferinde ajsjajs

Bu arada bugün kalça ultrasonu çektirdik, çift beze geçiyoruz iyi çıkmadı ama çok da kötü değil. 3. Ayda tekrar ultrason çekilecek.

Bir de reflüsü var gibi, AR mamaya geçin dedi doktor üfff.

2 hafta sonra biz de çektireceğiz , reflü bizde de olabilir ya ar mama ne oluyor tam

Geçmiş olsun inşallah 3. Ayda tertemiz çıkar . Çift bez nasıl olacak anlamadım

2 hafta sonra biz de çektireceğiz , reflü bizde de olabilir ya ar mama ne oluyor tam

Fışkırtarak kusuyor bir kaç gündür fazlasını kusuyor gibi değil ama aşırı dikkatli davranınca kusma yok. Şans ya muayene esnasında da kustu. Ondan sonra dedi geçin reflü mamasına diye.

Bugün haberler hep kötü yani.

Ay tam onu dicektim ben bu çocuğa doyamıyorum ya. Ayı yavrusunu severken öldürürmüş hesabı ne yapacağımı şaşırıyorum. Neyse ki hoşuna gittiği zamanlar oluyo gülücükler saçıyo keyfi yerindeyse

Gaz icin damla va kullanıyormusunuz?
Bizimde gazimiz baya oluyor ne yapsak susmuyor..
Gece 4 saat hic uyumadı sancıdan öğlen 2 de kaka yapınca rahatladı..
Masaj yaptım, ikik havlu koydum.
Birde nurse harveys şurup kullanıyor.
Biogaia probiyotik damla.
Bizimde 33.gunumuz bugün

inşallah gerek kalmaz bende bugün çıkamadım almaya yarın çıkarım inşallah çok gazımız var ıkınmaktan uyuyamıyor yavrum

Aynılarını kullanıyorum ama nurse harvey i sadece böyle kriz günlerinde verdim yani düzenli kullanım asla yapmıyorum siz düzenli mi kullanıyorsunuz ? Düzenli kullanınca etkili olur demişlerdi ancak bazen sanki verince aşırı gaz yoksa daha kötü oluyor gibi hissediyorum ondan vermiyordum bugün benimki de kakasını yapınca rahatladı yoksa tüm gün ağladı. Siz nasıl kullanıyorsunuz nurse harvey i?

Nurseye 3gun once başladık, düzenli veriyorum sabah, öğle, aksam Kullan dedi doktoru.
Düzenli vermeye özen gösteriyorum.
Asiri gazi oluyo bazen. artık çocuk kendini kıpkırmızı ediyo kaskatı oluyor. Gece mesela 4saat uyumadı kaka yapamadı .öğlen masajla vs. Yaptı.. Rahatladı

Benim kızım da kordonlu doğdu öncesinde dr söylememiş sezaryenle şükür sıkıntı olmadı iyiki söylememiş panik olurdum kesin
Canım kafamıza takmayı bırakacağız insan kendini yetersiz hissediyor ilk çocukta sürekli ağladım bunun için annem dahil sürekli süt süt yetmiyor lafları bakmıştım bu sefer kimseyi konuşturmuyorum sorana da cevap vermiyorum. Rızkı veren Allah sonuçta her yolu deniyoruz bazen nasipte yoksa olmuyor şükür yine de sağlıkla büyüyorlar geriye sadece kalp kıran kişiler kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…