2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Doktorumuz söyledi, ben hastanede kalıyorum, gece hiç susmayınca doktor baktı ve aç olduğunu daha sütümün oluşmamış olabileceğini olsa bile şu an bebeğe yetmediğini söyledi, mama verdik biz de

Akşam olsa da duşa girsem her gün yıkıyorum kendimi ekşi süt kokusu geçmiyor sizde de var mı öf bıktım saatte bir yıkıyorum bi de lavaboda üst tarafımı takıntı yaptım

Doktorumuz söyledi, ben hastanede kalıyorum, gece hiç susmayınca doktor baktı ve aç olduğunu daha sütümün oluşmamış olabileceğini olsa bile şu an bebeğe yetmediğini söyledi, mama verdik biz de
Sakın üzülmeyin kac günlük şuan? Gittikçe artacak hastanede ilk iki gün mama verdi hemşireler bebegime benim de. Benim düstügüm hataya düşmeyin çok üzdüm ben etrafımı ve kendimi ondan diyorum size

Kızlar bebişleriniz kakası hangi renk benim bebişte yeşil renk karışık bu ara birde sanki yapısı sümükleşti internette bakıyorum biri diyor normal biri diyor alerji başka biryer diyor enfeksiyon of çok üzüldüm ne yapacağım bilmiyorum üstüne birde kusuyoruz çok yorgun hissediyorum

Siz her ağladığında tuttun memeye uyarsın memeyi sakın üzmeyin kendinizi
Daha ikinci günü, herkes şelale gibi akmasını bekliyor sanırım bizim ailede ben de kendimi üzmemeye çalışıyorum daha hormonlar bile algılamadı nerdeyse bebeğin doğduğunu sütü nasıl yapsın yani

Aynı mesajı yazacaktım başka olan var mı diye. Hardal sarısı ya da altın sarısı normalde ama 2 gündür arada bazen sarının içinde yeşillikler oluyor. İnternette normal diyor sanki bir de ön süt muhabbeti var ama kafama takıldı

Sadece o olsa gene iyi enfeksiyon diyorlar amip şu bu inek sütü alerjisi moralim çok bozuldu zaten zor bi dönem sizinki de hafif akıntı sümüksü mukus denilen yapıda mı

Sadece o olsa gene iyi enfeksiyon diyorlar amip şu bu inek sütü alerjisi moralim çok bozuldu zaten zor bi dönem sizinki de hafif akıntı sümüksü mukus denilen yapıda mı
Mukus yok.Sarı kakanın içinde yer yer yeşil kaka var.İki gündür bazen tek meme emziriryorum istemiyor doyuyor diye düşündüm yanlış mı emzirdim acaba diye evham yaptımanne sütü mü alıyor sizinkisi de sadece?

Alerji ihtimali aklında olsun ama tek belirti bu kalırsa pek üstüne düşme.
Mama da yapabiliyor yeşil kaka.
Mukus ve gürültülü mü yapıyor kakayı? Ne yediğinde içtiğinde vs oluyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…