2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Yarın öğlene doğru alacaklar sezaryene yani 12 saat ile şubat anneliğini kaçırdım bu sayılmaz bence 12 saatin hesabını yapmayalım Ağrıdan korkmuyorum da ameliyathanede yalnız kalmaktan ve belden uyuşmaktan korkuyorum ya ne bileyim

Ahahha elbette yakında doğacak yani 1 ay içinde elbet doğacak bu bebek sanki bilinmeyen biseyi söylüyorlar Allah'ım yarabbim bende de aynı düştüyse düştü bebek yol yapiyo aşağı iniyo illaki zamanı geliyor, bence anı yaşa kuzum çok düşünme sağlıkla kolaylıkla al kucagina gerisinin önemi yok 1 gün önce 1 sonra keşke hediyeliklerim gelmiş olsa da bana da dese cuma gittiğimde gel alalım diye

Aynen valla. Kızıyorum insanlara. 1 defa hamile kalan ya da doğuran profesör kesiliyor ve sürekli bir bilmişlik. Kadın kadının düşmanı. Bu süreçte bunu daha iyi anladım. Enteresan bir sidik yarışı.

Görsen 5.aydan beri aynı şeyi söylüyor o da yarın rahatlar artık. Amin inşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza

Buçuk Şubat annesi diyelim o zaman
Belden ben de korkuyorum ki iki kere ameliyat oldum bi sezaryen bi başka operasyon
Yine de o tedirginlik var ama anestezi uzmanının bu iş için 5 yıl okuduğunu unutuyorum diye herhalde güvenmekten başka çarem yok

Öyle canım güvenmekten başka çaremiz yok sağ salim atlatırız bu süreçleri inşallah

Dün öğleden beri aynı durumdayım düzensiz kasılmalarım var adet sancısı gibi sancım da oluyor bugün hastaneye gitsem mi diyordum geceyi rahat geçirdim vazgeçtim artık doğsun istiyorum sanırım bende sabırsızlandım
Doktor hareket et demişti bol yürüyüş ve merdiven egzersizi yapıyorum havaya rağmen evde pilates topu egzersizleri squat yapıyorum yine doktor önermişti
Kızlar göğsünüze ne sürüyordunuz bugün duştan sonra baktım kupkuru olmuş kaşıntı da yapıyor ne kullansam bilemedim
Hindistan cevizi yağı kullanıyorum gebelik başından beri göğsüme de sürüyorum yumuşatıyor iyi geliyor

Çok geçmiş olsun. Kan sonuçlarınız çıktı mı

Yaaa son anda Ocak annesi yapıyor minik sizi hadi bakalım şimdiden çok geçmiş olsun bebeğinizle sağ salim kavuşursunuz inşallah. Biz sizinle baya yakınmışız tarih olarak. Benimki ne zaman gelcek acaba

Benim de sertleşti iki üç gündür İnşallah yara olmazlar ya

Yaaa son anda Ocak annesi yapıyor minik sizi hadi bakalım şimdiden çok geçmiş olsun bebeğinizle sağ salim kavuşursunuz inşallah. Biz sizinle baya yakınmışız tarih olarak. Benimki ne zaman gelcek acaba
Amin inşallah çok teşekkürler En hayırlı zamanda gelir inşallah minnoşunuz

Uykusuz kalma ama kendini rahatlamaya çalış. Bol dinlenmiş olarak git. Bebeğine kavuşcaksın o huzurla uyu. Kolaylıkla geçsin sağlıkla kavuş bebişine

Çok korkuyorum korkumu yenemiyorum bir türlü Bugün canım bişey çekmişti muayeneden sonra yeriz dedik resmen canımın çektiği son şeyi yedim ağlayarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…