2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Hadi ya inşallah dikloron da etki eder sezeryen olsak bile çabucak toparlanırız korktuğumuz gibi olmaz inşallah

Ayyy bu yazı o kadar iyi geldi ki bana anlatamam sabahtan beri ağrıları düşünüp duruyordum ne yapacağım diye

Bırakıp gidiyorsun demek bizi he Allah sağ Salim doğumlar versin inş
Bebişin gelişimi için ne dedi

Kızlar güzel dilekleriniz için teşekkür ederim Yarın 38+2 oluyorum haftam sezaryen için uygun endişem bu değil, 5’ine planlanmıştı ve kendimi psikolojik olarak o güne hazırladım şimdi yarın sezaryen planlanınca bir tuhaf oldum korku, heyecan, panik hissediyorum. Bugünki nst’de sancılarım düzenli çıktı ve 100’lerde seyretti. Kasılma dışında acı veya sancı hissetmiyorum ağrı eşiğim yüksektir normalde de. Ebe vajinal baktı rahim ağzı yumuşak, biraz açıklık olduğu için ve bebeğin başı iyice aşağıya yerleşmiş ebe başına dokunabildiğini söyledi, bende vajinal doğum istemediğim için sezaryen planlandı. Vajinal doğum yapacak olsaydım beklenecekti. Bu gece bile doğumun başlayabilir su gelişiyle gelebilirsin dediler. Açıkçası korkuyorum ilk defa sezaryen deneyimim olacak

Merhaba ben chicco next 2 me forever aldım yalnız o çok büyük anne yanı için doğduğundan beri reflü yatağında yatıyor çok da rahat şimdilik bir sorun yaşamadım

Ay kesinlikle. Rahat hamilelik süreci geçirenler ne yazık ki anlayamıyorlar bunu. Neyin tadını çıkartalım, iki büklümüz, nefes alamıyoz, her anımız acıyla geçiyor.

Bırakıp gidiyorsun demek bizi he Allah sağ Salim doğumlar versin inş
Bebişin gelişimi için ne dedi
Hiç sorma bende Şubat annesi olamıyorum Amin inşallah hepimizin hayırlı ve sağlıklı doğumları olur Gelişimi güzel 1 hafta önden gidiyor çok şükür bu haftaları gördük

Bende sezeryan oldum hiç korkma ameliyathaneye girerken evet insan bir tuhaf oluyor ama o kadar kısa sürüyor ve neredeyse hiçbirşey anlamıyorsun ki sonda takıldı, kesildim hiç anlamadım bile. Yani evet bişeylerle uğraşılıyor hissediyorsun ama o kadar yani acı veya işlemi anlamıyorsun. Hayırlısı ile gelsin minik kuzu sağlıkla sıhhatle.

Yaa neden normal istemiyosun ne güzel başlıyor doğumun

Ay kesinlikle. Rahat hamilelik süreci geçirenler ne yazık ki anlayamıyorlar bunu. Neyin tadını çıkartalım, iki büklümüz, nefes alamıyoz, her anımız acıyla geçiyor.
Gerçekten herkesin harcı değil kan testlerimizde bile kırmızı kırmızı hepsi alt üst olmuş durumda tüm değerler hayatımda yaşamadığım enfeksiyonu yaşıyorum mantardı idrar enfeksiyonuydu bir de salgına yakalandım midem de ağzımda neyin tadı olabilir prenses sendromu bu bize tadını cıkar diyenler bence… yaklaşık 3 aydır kesintisiz 3-4 saat uyumamısımdır uykusuzum gözlerimin altı mosmor bebek yanımda olsa ne değişecek bu durumda uykusuzluk yaşıyorum

Anladım doğum başlamak üzere diyorlar.Kolaycacık geçsin gitsin inşallah, en azından şimdi apar topar gitmedin doğuma sabaha kadar biraz daha hazır olursun Şimdiden geçmiş olsun, korkulduğu kadar birşey yok onu söyleyebilirim

Çok korkuyorum korkumu yenemiyorum bir türlü Bugün canım bişey çekmişti muayeneden sonra yeriz dedik resmen canımın çektiği son şeyi yedim ağlayarak

Kız göğüs ucu sertliği doğum belirtisi miii
Bilmemki kuzum öyle mi acaba, ben sadece memelerim eskisi gibi yumuşak değil regl dönemi gibi sert oldu içi dolu sanki süt doluyo gibi o yuzdne başladım smdiden bide kaçınılmaz son 1 1 buçuk hafta ya var ya yok doğuma şaka gibi ay aglicam

Amin inşallah söylendiği gibidir Çok teşekkürler

Şimdi söyleyip kimseyi kötü etkilemek istemem, korktuğun bazı durumlar var bebek açısından o yüzden.
Benim Kv normal doğumu savunuyordu o da eski kafa öyle öğrenmiş işte geçen dedim anlatsana bi nasıl oldu dikişlerin var mı dedim fenaydı içten dıştan mahvetti dedi eeee dedim sezaryen de ne değişecek doğru haklısın dedi

Şu hamilelik döneminde eski kafa insanlara sinir olduğum kadar hiçbir şeye sinir olmadım. Kv’nin ahiretliği aylardır karnın düşmüş doğuracaksın dedi durdu. En son pazar günü denk geldi çok düşmüş doğuracaksın diyor kafayı taktı benim karnıma. Yani birşeyi kırk sefer söylemenin anlamı ne sanane benim karnımdan. Yarın doğurunca rahatlar o da artık.

Hiç sorma bende Şubat annesi olamıyorum Amin inşallah hepimizin hayırlı ve sağlıklı doğumları olur Gelişimi güzel 1 hafta önden gidiyor çok şükür bu haftaları gördük
Kader ortaklığını bıraktık yollarımız burada Ocak şubat diye ayrıldı hiç korkma bu arada sezaryen çok rahat aslında
Biraz endişe hepimizde var ama ilk gün ağrı dışında bir şey kalmayacak inş ve bebişe kavuşcan

Bebiş nasıllll bu arada alıştınız mı birbirinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…