2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Hadi ya geçmiş olsun senin kaç hafta olmuştu Şubata da 1 gün kalmışken

risk durumları da etkili oluyor sanırım arkadaşta hem şeker hem tansiyon var ilaç da kullanıyıor risk almak istememişlerdir diye düşündüm

Bana da dikloron yaptılar yetti merak etme o da geçiriyor ağrıyı

Çok teşekkür ederim canım biraz daha rahatladım

Ben de anlamıyorum neye göre karar verdiklerini..ben bugün öğleden beri bir tuhaf kötü hissediyorum çok fazla kasılma oluyor bir ara 6-10 dk aralarla geldi ama düzenli değil sonra geçti şimdi tekrar başlıyor ve adet ağrısı gibi ağrım da var ayakta duramıyorum.Acaba erken mi gelecek korkumdan doktorumu arayamıyorumdaha çok küçük

Kızlar benim kasılmalar gün içinde oluyor ama en çok da geceleri oluyo yatakta dönerken o kadar canım aciyorki WC olmasa bile kalkıp gidiyorum pozisyon değiştiriyorum anca geçiyor bazen daha uzun sürüyor. Geceleri sırtım da çok agriyo yatarken. Ama dayanılmaz değil. Normal diyolar acaba ben çok mu yaklaştım doğuma? Görenler karnın düşmüş bebek aşağı inmiş diyolar. 37+5

Memelerim de taş gibi olmaya başladı bugün göğüs ucu kremini sürmeye başladım.

Hurma yemeye başladım 30 yıldır ilk defa hurma yiyorum hiç sevmedim aşırı tatlı ama bebiş gelsin diye yiyorum. Squat yapar gibi comeliyorum sürekli eglip yerlerden biseyler almaya çalışıyorum dengeli bı sekilde

Siz ekstra bişey yapıyor musunuz? Dr perine masajı yap dedi ama ona cesaretim yok

Bana da dikloron yaptılar yetti merak etme o da geçiriyor ağrıyı
Çok ağır regl ağrısı yaşadığımda direkt kesiyor sağlık kabinine gidiyordum arada inşallah sezaryende de işe yarar başka da çare yokmuş dua artı dikloron idare edicez

Benim de göğüslerim taş gibi şiş uçları ve kaşınıyor çatır çatır kaşıyasım var ama acıyor yandım valla

O kadar ağrın mı var bende yoktu ağrı. Artarsa yine de bi haber versen mi acaba. Benim de 5 dk da bir 45 sn falan sürüyodu.

Çok ağır regl ağrısı yaşadığımda direkt kesiyor sağlık kabinine gidiyordum arada inşallah sezaryende de işe yarar başka da çare yokmuş dua artı dikloron idare edicez
Sezaryen sonrası ilaçlar baya işe yarıyor pek ağrı hissedilmiyor sadece yatarken ve kalkarken zorlanma oluyor dikişlerden onlar da birkaç güne azalıyor bu süreçte biraz nazlı olmak lazım bence hemen kalkayım onu kaldırayım iş yapayım dersek zorlama olabilir. Yavaş yavaş yürümek ve bebek bakmak yeterli

Sen çok zorlandın canım ya şu böbrek seni çok yordu yoksa hamilelik çekilir bişey Allah seni hepimizi kurtarsın inşallah

Kızlar göğsünüze ne sürüyordunuz bugün duştan sonra baktım kupkuru olmuş kaşıntı da yapıyor ne kullansam bilemedim

Kız göğüs ucu sertliği doğum belirtisi miii

Kızlar göğsünüze ne sürüyordunuz bugün duştan sonra baktım kupkuru olmuş kaşıntı da yapıyor ne kullansam bilemedim
Ben lansiloh lanolin göğüs ucu kremini şimdiden sürmeye başladım, kantaron yağı, hindistan cevizi yağı sürenler de var sütümüz gelince doğumdan sonra o da ise yariyormus kendi sütümüzu sürmek canım

Sen çok zorlandın canım ya şu böbrek seni çok yordu yoksa hamilelik çekilir bişey Allah seni hepimizi kurtarsın inşallah
Hastanede diğer bir hasta vardı hamileliği çok aradım dedi ay insanlar bir patavatsız hala bana tadını çıkar diyor dedim ben 1 aydır neler çekiyorum tadı mı var yani herkesin hamilelik bir sanki hiç bana göre değilmiş hamilelik insanların laflarıyla daha çok sinirleniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…